Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megszoktátok lepni a párotokat...

Megszoktátok lepni a párotokat néha napján, csak úgy mindenféle ok nélkül?

Figyelt kérdés

Mikkel lepitek meg egymást?

Esetleg akik együtt laknak, valami különlegesebb meglepi?

De lehet ez bármi, csoki, stb.


Fiúk, lányok válasza egyaránt érdekel.


2014. nov. 12. 12:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, veszek neki egy-egy csokit, sütit. Én is szoktam kapni, nagyon jó érzés. Főleg a virág :)
2014. nov. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Igen, szokott lenni csoki, virág, kedvenc süti, egy szerelmes sms, gyertyafényes közös fürdő.

7éve vagyunk együtt

2014. nov. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
oh, ez is érdekelne, hogy mióta vagytok együtt. :)
2014. nov. 12. 12:51
 4/14 anonim ***** válasza:
59%

Igen, időnként meglepjük egymást apróságokkal.

Pl. kedvenc süti, valami kis ajándék, amit tudom, hogy éppen szeretne, szexi ruha, beöltözés. Szóval mindenféle. Nem kell hozzá alkalom vagy ünnep. Pont az a jó benne, hogy a sima hétköznapokat dobja fel egy kicsit.

2014. nov. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Az ünnepeket is nagyon szeretjük, de azért akkor igazi a meglepetés, ha a másik nem számít semmire. :) Szoktunk venni egymásnak ajándékokat, igen. A legkülönfélébb dolgokat a legkülönfélébb árban.

5 éve vagyunk együtt, két éve házasok.

2014. nov. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
59%

Mi 3 éve vagyunk együtt.

Virágot szoktam kapni, főz Nekem meglepi vacsit, különleges csokoládék, mozi, stb.

Én pont most foglaltam időpontot egy páros thai masszázsra, remélem tetszeni fog neki. :)

2014. nov. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen,változó,hogy mikor mivel.Volt már csoki,meglepi vacsi,kettesben mozi( 2 gyerekünk van),és 18+ témában is.

23 éve,abból 17 házasság.N

2014. nov. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
41%
Nem valami jó nekem sem az anyagi helyzetem,havi 10.000-et kapok mindenre(nyáron nem találtam diákmunkát,így iskolaidő alatt meg tanulnom kell),lehet ez soknak tűnik így,de nem az.Neki pláne nem jó az anyagi helyzete,de szokott nekem néha csokit venni vagy meghív fagyizni,sütizni.Én megszoktam hívni moziba ha szerintem őt is érdekelné a film,én is veszek neki csokit meg ilyesmiket.17/l,ő 22/f.Egy éve vagyunk együtt.
2014. nov. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Amikor csak tudom meglepem aprosagokkal:)

Fozok neki,vagy viszek neki valami nasit,esetleg beszerzek magamnak valami csinos fehernemut..kitakaritom a szobajat ha egyedul vagyok nala,habos furdovel varom haza az edzese utan..apro dolgok:)

18/l 10honapos kapcsolat

2014. nov. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Persze, bármi amit meglátok és tetszik neki :) Csoki, kis ajándék, bármi :)
2014. nov. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!