Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 évesen nem akarnak elengedn...

25 évesen nem akarnak elengedni egyedül bulizni?

Figyelt kérdés

lány vagyok

minden péntek - szombat estém idáig otthon töltöttem

kicsit úgy érzem magam, mint egy öreglány pedig nem vagyok csúnya

szeretném kicsit növelni az önbizalmam, ismerkedni

netes társkeresésben nem bízom, személyes kisugárzásban hiszek


szóval elmennék ma este valahova pl. symbol, play de azt mondják eszembe ne jusson egyedül be se engednek, ilyen helyekre mindenki TÁRSASÁGBAN jár


ez igaz?


2017. máj. 19. 15:08
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
most éppen azt mondják, hogy ki fogják hívni rám a rendőrséget, hogy ott egyedül ülök egy disco-ban
2017. máj. 19. 15:10
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
El ne hidd már, 18 éven felül oda mész ahová akarsz.
2017. máj. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Ki nem akar elengedni? Mert nem kell engedélyt kérned már 7 éve senkitől.
2017. máj. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
94%
Most akkor elengedni nem akarnak, vagy csak azt mondják, hogy gáz egyedül menni? Nem mindegy...
2017. máj. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
88%

25 évesen engedélyt kérsz? Az szép.

Ha gyerekként viselkedsz, úgy is fognak veled bánni, nincs ebben semmi meglepő. Már úgy 10 éve el kellett volna kezdened vállalni velük szemben az esetleges konfliktust, de még most sem késő.

2017. máj. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Ui.: Az meg nettó baromság (nem mellesleg színtiszta hazugság a szüleid részéről, biztos vagyok benne, hogy nagyon jól tudják), hogy nem engednek be, ha egyedül mész, nehogy bevedd ezt a szar mesét.
2017. máj. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne engednének be? 25 éves vagy, oda mész ahová csak akarsz. Tény, hogy társasággal sokkal jobban érzi magát az ember, de van aki egyedül megy, nincs ebben semmi. Esetleg, ha nem szeretnél egyedül menni hívd el néhány barátnődet és üljetek be együtt, de az sem katasztrófa, ha egyedül mész.
2017. máj. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
30%

Akkor ma este kufirc lesz.... :)))

Menjünk 2-en, akkor hátha téged is elengednek....

2017. máj. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem a barátai mondják azt hogy ne menjen egyedül. Remélem.
2017. máj. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
76%
Ha te huszonöt évesen ilyen marhaságokat elhiszel, okkal nem akarnak elengedni....
2017. máj. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!