Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Merjem elengedni a 16 éves...

Merjem elengedni a 16 éves fiamat egyedül külföldre?

Figyelt kérdés
Fél éve írogat minden nap egy bolgár lánnyal, nagyon szeretne találkozni vele de én még féltem.. és ő nem akarja ,hogy bárki menjen vele, egyedül szeretne (egyébként Plovdivba szeretne menni) .A lányról mutatott nekem képeket, nagyon csinos és rendesnek is tűnik, de 16 évesen egyedül külföldre utazni nem korai? Tudom ,hogy 2 év és bárhová mehet, de nem szeretném ha bármi történne, Engedjem el?
2014. aug. 5. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Biztos,hogy nem engedném ilyen fiatalon,ráadásul teljesen egyedül.
2014. aug. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
háát én voltam 15 meg 16 évesen egyedül Ausztriában, Svédországban, Monacóban meg még néhány országban de pl. Bulgáriába tuti nem mentem volna egyedül, az nem túl biztonságos ország szerintem
2014. aug. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Vagy veled vagy senkivel.Egyedül nem
2014. aug. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2. mire alapozod, hogy nem biztonságos Bulgária?
2014. aug. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 PPy 20 válasza:
53%
Az én öcsém is 16, és biztosan nem engedném el egyedül külföldre, Igaz ő a fiú, de még annyira fiatal. Soha nem lehet tudni..
2014. aug. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

hát nem azért de drága egy dugás lenne...


most komolyabban semmi értelme mert egy távkapcsolat is működhet de azért nem ennyire távol h határon keljen mászkálni...


meg 16 évesen nem csak az olyan dolgokba keveredhet hogy hű megverik vagy megölik az is lehet hogy a rendőrök megállítják és egy kukkot nem tud mondani hogy ki és mit csinál

2014. aug. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Repülővel megy? Mert akkor nyugodtan. Amúgy én pont bulgáriában nyaralok :D

Repülőn meg nem kell félteni. Egyik barátnőm 12 évesen egyedül ment Amerikába. A reptéren várták.

Én pedig 14 évesen mentem Ibizára salsázni.

Szóval az út miatt ne aggódj, ott meg majd boldogul.

2014. aug. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!