Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy elfogadják a...

Mit tegyek hogy elfogadják a párom?

Figyelt kérdés

Mit tegyek, hogy a szüleim és a testvérem elfogadják a párom?

Nagyon jó ember, csak jelenleg nincs munkája és ez a problémája a szüleimnek. Igazából nem is merem bevallani itthon, hogy együtt vagyunk. Nem akarom hogy bántsák és nem akarok veszekedést.



2017. máj. 20. 15:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
68%
"miután megkedvelik, mondd el, hogy együtt vagytok" - Aha. És előtte mit mondjon, minek hívja meg egyáltalán?
2017. máj. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Igen külföldön mi is gondolkoztunk, de előbb még el szeretném végezni az egyetemet, ami még 2 év. Dolgozni is megpróbálok, volt hogy már én is dolgoztam, ilyen diákmunkát végeztem ami nem ad túl sokat. Abban reménykedek, hogy ha minden helyrejön, ha a barátomnak lesz munkája és a szüleim látják, hogy boldogok vagyunk, akkor nem kell külföldre se menekülni és megszakítani vagy minimalizálni a kapcsolatot
2017. máj. 20. 20:37
 13/15 anonim ***** válasza:
46%
Dobd ki a családodat, ha utálnak, és nem értékelnek, és nem tisztelik, akit szeretsz, na meg téged sem. El van intézve. Nem kell nekik megfelelgetni, meg kapcsolatot tartani velük, amennyiben az fárasztó, kimerítő. Mindenki járjon a saját maga útján. Egyszer azért mutasd be, hátha mégis elfogadják, hogy nehogy az legyen, hogy nem vállalod őt fel a családod előtt, mert szégyelled, tehát , hogy ezzel ne lehessen téged vádolni. Aztán, ha nem tetszetek nekik így együtt, akkor el lehet köszönni, nem vagy köteles nekik bizonygatni, és ebbe beleölni az energiáid, hogy ő jó ember; és ez feleméssze az életed, ne emészd magad ezen, hanem éld a saját életed, ha ők nem fogadnak el, meg a kapcsolatodat, akkor hagyd őket, nem számítanak, ozt kész. Kit érdekel olyan embereknek a véleménye, aki téged nem tisztel; akkor nem tartozol nekik talán semmivel, hagyd ott őket, nyugodtan hagyd ki őket az életedből, és mondd azt, hogy magadért meg a te saját életedért te vagy a felelős, nincs szükséged olyanokra, akik bántanak, meg lelkileg visszahúznak. Arra koncentrálj, akinek fontos vagy, aki igazán szeret téged.
2017. máj. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
27%
*kidobnit úgy értem,hogy rakd ki az életedből, ne törődj velük, igyekezz lehetőleg minél gyorsabban elköltözni tőlük.
2017. máj. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
43%
"ha ... a szüleim látják, hogy boldogok vagyunk, akkor nem kell külföldre se menekülni" - Akkor sem kell, ha nem látják.
2017. máj. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!