Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kit fog választani...

Szerintetek kit fog választani unokatestvérem bérmakeresztanyának? Engem vagy anyumat?

Figyelt kérdés
Ügy nèz ki a család, hogy anyának van egy nővère. A nővèrènek 2 lànya van, egyik 14, másik 15 èves. Én egyke vagyok, 20 èves. Anyum nővère nekem keresztanyum ès bérmakeresztanyum is. A kèt unokatesómnak anya a keresztanyja. Az idősebbiknek jövőre lesz bèrmàlkozása. Szerintetek engem fog bérmaszülőnek vàlasztani vagy anyámat? Màr beszèlgettünk egyszer róla, akkor anyum mondta hogy neki mindegy, èn mondtam neki hogy èn szeretnèk az lenni. De unokatesóm nem vàlaszolt. Szerintetek? Az tuti hogy nem más rokont fog választani.
2017. máj. 26. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem túl kicsi köztetek a korkülönbség. Az unokatestvéred helyében én anyukádat kérném meg.
2017. máj. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Egyértelműen anyádat, nem is értem, hogy lehet ez nálad kérdés
2017. máj. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Anyádat. Miért választana téged? Nem értem.
2017. máj. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk azért valasztana engem mert jóban vagyunk? Amugy a korkülönbség nem hiszem hogy kevés, van aki a testvérét bérmálja.
2017. máj. 26. 21:37
 5/5 anonim válasza:

Honnan tudod, hogy nem valami másik ismerőst, aki nem családtag? Vallásos idősebb barát pl?

Én egy papot kértem meg.:D

2017. máj. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!