Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy köszönjek a barátom...

Hogy köszönjek a barátom szüleinek? ( többi lent)

Figyelt kérdés
A barátommal kb. 3 hónapja vagyunk együtt, és szeretne meghívni hozzájuk ebédre. Amikor összejöttünk egyszer találkoztam az anyukájával kb. 2 perc erejéig, én csókolómmal köszöntem neki, Ő meg rögtön puszit adott és mondta, hogy tehettem. Azóta nem találkoztunk, de most nem tudom köszönhetek-e neki szia-t? Lehet már el is felejtette, hogy megengedte, hogy tegezzem...És az meg fura lenne, hogy neki szia az apukájának meg jónapot....

2017. máj. 27. 15:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
62%

Voltam szinte azonos helyzetben.

Menj be, köszönj úgy, hogy Szia, Jó napot kívánok.

A szia közben nézz ANukára, a Jó napot közben APukára. Nem lesz gond.

Semmi baj ezzel. Anyukát tegeztem, Apukát magáztam.

Ez ilyen női dolog is. Ha elmúltál 10, a csókolomot felejtsd el, és örökre.

2017. máj. 28. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
87%

Én ezt úgy oldanám meg, hogy az anyukájának mosolyogva azt mondom, hogy Szia, örülök, hogy látlak. Ez így stimm szerintem.

Az apukáját úgy csinálnám, hogy ránézek és mosolyogva mondom, hogy Jó napot kívánok, had mutatkozzak már be, XY vagyok, örülök, hogy megismerhetem!


A mosoly nagyon fontos!

2017. máj. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Vagy felveszel valami vadnyugati férfiruhát s mosoly nélkül az faternak: - megfőzted a kávét?
2017. máj. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nincs azzal semmi gond, ha anyukát tegezed, apukát magázod. Főleg, ha még sosem találkoztál az apukával, simán lehet, hogy ő is felajánlja.

Nálunk is volt hasonló helyzet: anyukát tegezték, apukát magázták.

2017. máj. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!