Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit fizessen...

Szerintetek mennyit fizessen a "gyerek" havonta, ha?

Figyelt kérdés

Saját lakásban éltek, nincs hitel, nincs anyagi problémátok.

Heti 2-3 alkalommal másnál alszik, akkor nem is fogyasztja a rezsit.

Otthoni ételből nem ehet, nem is vihet el magával semmit, főzni se főzhet saját alapanyagokból.

Egyetem mellett dolgozik, szóval nem keresi halálra magát.


2017. máj. 28. 18:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

9-es vagyok

és még mindig nem tértem magamhoz.


Hogy néz ez ki nálatok a gyakorlatban?

Ők este vacsoráznak, hétvégén reggeliznek, ebédelnek és vacsoráznak, te meg korgó gyomorral lődörögsz körülöttük?

Esetleg elrágsz egy kiflit 10 dkg. parizerrel és ez így rendben van?

Jézusom!

2017. máj. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
26%
A 20 ezer reális szerintem. Ezt a pár hónapot kibírod, és ősszel elköltözöl. Ennyi. Hidd el, ezen nem érdemes vitatkozni. Ilyenek, ez nem fog változni. Te meg majd úgy élsz, ahogy akarsz - ősztől.
2017. máj. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Már ne is haragudj, de mire fel adnál a "kedves" szülőknek pénzt, ha még enni se ehetsz? Magadnak vehetsz ételt azt megengedik?
2017. máj. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%

10-es voltam.


Szerintem jó néhányan azt tanácsolnák, hogy gondolkodj saját lakáshasználatban.

(a szülők szeretnének nem ott látni ahol vagy, elég nyomasztó, és - nem érthető, miért nem segíteni szeretnének? Miért?)


Már vannak olyan banki projektek, ami a Te problémádra megfelelő lehet.

Megírom magánba az egyik bank nevét.

"OTTHONTEREMTŐ PROJEKT". - ismerős?

(nem vagyok érdekelt egy banknál sem, csak ismerős a problémád)

2017. máj. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

akkor mire fizeted a 20ezret? arra, hogy hetente elhasználsz 500 forintnyi hideg és 1000 forintnyi meleg vizet? meg van egy ágyad?


Húzz el otthonról, amint tudsz és sose beszélj ezekkel többet, az nem szülő, aki nem ad enni a gyerekének!

2017. máj. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
96%

Jézusom. Nem főzhetsz, és nem is ehetsz otthon. Hogy oldod meg? Komolyan kíváncsi vagyok rá.

A szüleidről meg megvan a véleményem. Ahol nekik jut, ott neked is juthatna..Undorító dolog ez.

2017. máj. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
95%
HA ez mind így van, akkor mire adod azt a 20 ezret havonta?
2017. máj. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Eszem megáll az ilyen emberektől. Remélem majd te is ezt mondod a szüleidnek, amikor öregek és betegek lesznek, hogy bocsi, de túl drága lenne...


Szerintem ilyen esetben nem jogos, hogy pénz kérnek tőled. Mégis mire? Fűteni akkor is kell ha nem vagy ott, az áram meg a víz pedig összesen nincs 20 ezer, nem hogy a te részed legyen annyi. A szüleid konkrétan addig süllyedtek, hogy még le is húznak téged, miközben tanulsz az pedig egyenesen nevetséges, hogy nem főzhetsz saját alapanyagból. Állj a lábadra minél hamarabb és utána ne adj nekik egy forintot sem. Mi lesz a következő, összeszámolják, hogy mennyibe került felnevelni téged és adnak egy számlát? (mert ilyet is láttunk már a gyk-n)

2017. máj. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Én így nőttem fel, most 24 évesen pszichológus és pszichiáter kezel, gyógyszereket szedek. A szakemberek azt tanácsolták költözzek el, addig nem leszek jobban. Elköltöztem, saját magam ura vagyok, nem tartom a kapcsolatot a szülőkkel, és jééé, sokkal jobban vok lelkileg. :)


Nagyon szomorú ez a fajta hozzáállás. Aki szereti a gyerekét, az nem egy villanyt,vizet,ételt stb használó húsdarabnak nézi...

Szomorú, sajnálom, h Te is ilyen helyzetben vagy:/

De van kiút! :)

2017. máj. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Kenyszerbol 1 evet anyammal kellett laknumk a 2 gyerekeimmel.. ő se engedett főzni a konyhájában.
2017. máj. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!