Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan család, mint a TV-ben...

Olyan család, mint a TV-ben és filmekben létezik?

Figyelt kérdés

Az a tipikus mindenki boldog, karácsonykor az egész család a fa körül, közös ebédek, és ja... ez mind csak a filmekben van? Ahogy látom, átélem és az ismerősöket kérdezve ez az egész csak maszlag, a valóság sokkal ridegebb, veszekedések, elhidegülések stb...


Mi az igazság?



2017. máj. 22. 20:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%
Olyan nincs. De meg kell vivnunk a magunk harcát. :)
2017. máj. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
29%
Én talán tudok egyet, vagy kettőt; de amúgy nagyon ritka; egyik csajszival már csak azért nem üvöltözik az anyja, mikor átjön, mert 1 már felnőtt 2 már el is költöztek, amúgy nincs köztük szeretet. De szerintem az a két család, az a másik kettő , akikre most gondolok, ott harmónia uralkodik. Kiegyensúlyozottak a szülők is, gyerekek is, mosolygósak, jókedélyüek, közvetlenek, nyitottak mások felé, nagyon aranyosak.
2017. máj. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%
LÉTEZIK.
2017. máj. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk ilyen a karácsony és közös ebédek is vannak. Sajnos elég ritka :(
2017. máj. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
68%

Igen, az Orbán család ilyen.

Apu hazajön este:

- Gyerekek, asszony, megint loptam nektek a Mészáros Lőrinc bácsin, a strómanomon keresztül tízmilliárd forintot!

- Köszi, apuci! Te vagy a legjobb! SZERETÜNK!

2017. máj. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%

Létezik.

Annyi, hogy nem kell azt gondolni, hogy "lázadni" menő. Persze van hogy én is visszaszólok, de anyukám is tudja, hogy abban a korban vagyok... :D de amúgy belegondolok, hogy mennyit dolgozik, hogy engem/minket eltartson, akkor nem is tudok rá haragudni. Ő pedig azért büszke rám amit elértem és nem kell egész nap azt hallgatnom, hogy "ez sem sikerült... az sem..." (imádom a családom, nem tudom mi lesz velem jövőre a koleszban :D)

2017. máj. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%

Igen nálunk is olyan volt a karácsony gyerekként mint a filmekben.nagy fa,sok ajándék,mindenki jol érzi magát es jokat beszélget.másnap a tesómmal már reggel6kor fent voltunk es a karácsonyfa fényénél játszottunk az ajándékokkal.


Nekem nagyon szerencsés gyerekkorom volt.a szüleimet max vitatkozni hallottam.veszekedni sosem.

2017. máj. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
én itt inkább az anya-apa szemléletet vonnám kérdőre, mert ők irányítanak mindent, a gyerek-szülő már másodlagos dolog. Nekem is 8 éves koromba elváltak a szüleim, onnantól kezdve minden el volt baszva, de lassan abba a korba érek hogy már nekem lesz családom, de lehet csak egy álomvilágban élek, és nem is létezik ilyen :D
2017. máj. 22. 21:42
 9/21 anonim ***** válasza:
84%
Létezik. A szüleim imádják egymást majdnem 16 éve. Egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor veszekedtek. Jobb gyerekkort el sem tudnék képzelni. Az ünnepek főleg szuperek. A hétvégék is, amikor kirándulunk.
2017. máj. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
93%

Én egy családot ismerek, ott egy fiú van.

Akárhányszor átmentem, mintha egy másik világba csöppentem volna. Nyilván ők is veszekednek néha.

Mindkét szülő jól kereső, jóindulatú értelmiségi ember.

A fiúk jó tanuló, soha nem lázadt, nem bulizott, stb.

Egy hátulütője van a dolognak, burokban nőtt fel a srác, és nem is tud elszakadni otthonról.

De náluk tényleg idilli szinte minden ezen kívül.

2017. máj. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!