Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? Ez normális...

Imaprincess kérdése:

Mi a véleményetek? Ez normális? Ti mit reagálnátok erre

Figyelt kérdés
A barátommal komoly a kapcsolatunk. igaz nagyon fiatalok vagyunk de sokszor flmerül a házsság gyerek és azt mondja ez minden vágya. Azonban a baráti társaságban és sokszor azt mondogatja hogy ő 40 évesen már meg akar halni és úgy hogy egy porschéban lezuhanni miközben egy kuva szopja. ez minden vágy és hogy a nők nedves bugyival áljanak a temetésén. Szerintetek ezzel csak poénkodik? igaz hogy olyan helyzetben van hogy megtehetné...anyagilag.

2017. máj. 28. 20:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát én most jót nevettem. :D Ne haragudj de jó nagy madár vagy, ha hagyod, hogy ilyeneket mondjon, miközben te is ott vagy. :D Vagy lehet, hogy szereted ha semmibe néznek, és aláznak, nem tudom. :D Ez a csávó rettenetesen gyerekes.
2017. máj. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne haragudj, de ilyen emberrel nem terveznék hosszú távra, nemhogy gyereket vállalni...
2017. máj. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteget hazudik... neked is fog, ne áltasd magad! az ilyen ember nem változik!


De ha neked jó, hogy ekkora tirpákkal vagy, csak tessék.

2017. máj. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szóval nem csak nagyképű, még rengeteget hazudik is. Én már az exemként emlegetném.
2017. máj. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!