Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mennyire normális szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire normális szerintetek? Ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés
A párom nagyon szereti a haverjait mindennap találkoznak ha nem vagyok ott de van hogy akkor is amikor ott vagyok és mondjuk engem is visz. Karácsony előtt is mindennap találkozott az egyik régi barátjával. A karácsonyt családnál töltöttük kértem mivel 1 hete nem találkoztunk induljon el idejében. Erre munka után hív hogy otthon felejtette az egyik ajándékomat visszamegy érte. Eltelik több mint 2 óra nem hív hogy elindult-e végre. Rácsörgök mondja már úton van most indult. Mondom voltál máshol is erre mondja hogy egyik barátjának( akivel a héten mindennap együtt volt) vitt karácsonyi ajándékot és beszélgettek kicsit. Olyan dühös lettem hogy velem alig találkozunk alig beszélünk de még indulás előtt se tudja kihagyni hogy valamelyik haverral ne találkozzon. Ez normális szerintetek? Más is így csinálja?
2016. dec. 28. 23:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Idő kell neki hogy megszokja hogy te is itt vagy neki de idővel a haverok is lekopnak csaj melo de ha sokàig fenn àll a helyzet pl veled nem tölt több időt mint a haverjaival és nem àll ki melletted a haverjait hanyagolja akkor hagyd ne erőltesd a dolgot !
2016. dec. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha a haverjait nem hanyagolja téged meg igen vagy ugyan ez marad mint volt akkor szakitanék vele !
2016. dec. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

irritáló, de ha jól értem az szimpla hazugság volt, hogy az ajándékért haza kellett menni?

Én nem mentem volna sehova, ha a kedvesem vár- max. bénának tartana, de mi örülni szoktunk annak, ha együtt lehetünk. Az valahogy minden tárgynál fontosabb.

2016. dec. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért nem értékeled ezt benne, hogy ennyire kötődik a barátaihoz? Szerintem ez tök szép dolog.
2016. dec. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én pàrom is kötődik de màr nem annyira mint régen ez a normàlis!Nem azt mondom hogy ne talizzon a haverjaival de ne is menjen a kapcsolata kàràra a heverkodàs sem kell egy hatàr nem könnyű de ha az eggyikbe 100%-osan beleadsz mindent de a màsikba nem vagy csak éppen hogy foglalkozik vele az màr régen baj főleg hogy pàrkapcsolatrol van szó!Az én pàrom is anno a haverjaval elment névnapozni és kb rá párora mulva jött el hozzàm ugy hogy én irtam rá hogy miujság mert elfelejtette hogy megbeszéltük hogy este eljön !Megbeszéltük és vtozott ez ment ugy kb5honapig a haverja elmkerült bizonyos okok miatt de nem vesztek össze azota is tartjàk a kapcsolatot és néha elmegy pàromhoz ha ideje engedi !
2016. dec. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azota pàrom szol ha megy hozzà vmejik haverja ha én melozok akkor persze nem szügségszerü de ha megbeszêltek egy programot és a haverja közbe szol és nem mondja neked a pàrod az régen rossz!Szép dolog hogy törődik a haverjaval de később gondolom nem a haverjaval akar csalàdot alapitani meg összeköltözni hanem veled !Ennek meg előbb utóbb elkell jönnie ha persze komolyan gondolja pàrod veled a kapcsolatot nem csak elvan veled !
2016. dec. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Ha régóta, akkor valószínűleg sosem leszel fontosabb neki, mint a haverjai, ha nem annyira régóta, akkor még van esély rá, hogy változni fog, csak meg kell szoknia, hogy mostmár más is van az életében.
2016. dec. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
5 éve. És amikor szóvá tettem én voltam a hibás hogy miért kéne neki magyarázkodni hogy elment a haverjához. Meg hogy képzelem hogy ezt szóvá teszem. Ebből lett egy veszekedés ugyanis nem normális szinten van ez nála. Mindenben az ő véleményük számít. A párkapcsolati dolgainkat is velük beszéli meg. Jah és 35 éves hozzátenném nem 15.
2016. dec. 29. 00:56
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha 35 éves, akkor olyan nagy tervei nincsenek veled, család, gyerek nemigen - szóval egy beszélő vibri vagy, a barátai meg a barátai.

Nem is lehetnél velük egy szinten, helyetted találhat bármikor mást.

2016. dec. 29. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Akkor úgy tűnik, hogy csak egy másodhegedűs vagy, ő igazából a barátaival van kapcsolatban.

Ha ez neked megfelel, akkor maradj a kapcsolatban vele, ha tényleg fontos szeretnél lenni a párodnak, akkor add meg magadnak az esélyt, hogy találj egy normális párt.

2016. dec. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!