Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben? A...

Mit tennétek a helyemben? A párom kettesben él az anyjával sok éve, semmi pénzért ott nem hagyná, összeköltözésről csak náluk lehetne szó.

Figyelt kérdés

Mindketten dolgozunk, 1 éve vagyunk együtt, én 29 vagyok ő 34, gyermek nincs. Szeretnék vele élni, de nem anyósommal egy háztartásban. A párom viszont hallani sem akar költözésről. Sem hitelt nem hajlandó fizetni, sem albérletet. Nincs egy fillér félretett pénze se és ez szerintem nem is fog változni. Hangoztatja, hogy szeretne közös életet de csak náluk tudná elképzelni. Nagyon szeretem, mégis a szakitást fontolgatom mert nem látok közös nevezőt. Ráadásul a párom tipikus anyuci pici fia, még az alsóneműje szinét is megbeszéli az anyjával, napi 30 telefon, rögtön ugrik ha kéri, mnindent együtt csinálnak, én meg valahol hátul kollogok a fontossági sorrendben :(

Szeretne gyereket, én is, de anyós nyakára nem fogok gyereket vállalni de nem érti meg, hogy én kettesben szeretnék vele élni. :(

Mit tehetnék? Hagyham el és keressek mást?



2017. jún. 1. 15:17
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
93%

Szia!

Szerintem Te is nagyon jól tudod a választ! :)

2017. jún. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
96%

Mivel pisztolyt nem foghatsz a fejéhez, hogy költözzön el otthonról, két eset lehetséges:


- elhagyod

- odaköltözöl

Több opció nincs!

2017. jún. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos nincs más lehetőség, mint a szakítás.
2017. jún. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
42%

Mivel magyarázza a párod?

Esetleg anyós beteg? Egyedül él? Ha elköltözik a fia van segítség? Kié a ház? Ő az örökös? Mert ha igen, akkor én sem vennék fel hitelt másik házra...

2017. jún. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem hajlandó költözni hagynám, nem tudom az anyisjelölt milyen fajta, de ha a beszólogatós fajtából való sose lesz igazad, a párod félek sose állna a te pártodra. Mivel papíron ahhoz a házhoz semmi közöd azt sem tartóm kizártnak egy szavad sem lehet, nem szólhatsz bele senmibe, pl felújítások
2017. jún. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
94%
Fèrfiként mondom hogy hagyd ott a pàrod. Soha nem fog megváltozni. Előbb nevelne gyereket a saját anyjàval is mint veled. Te csak azért vagy neki jó, mert ùgymond biztos lyuk vagy neki, nem kell eljàrnia hivatàsoshoz. 34 èvesen ilyen, vàltozni màr senkiért sem fog, az anyjàt mindig előrébb sorolja majd mint tèged.
2017. jún. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
92%

Ezen nincs mit ragozni. A párod már megtalálta a tökéletes nőt, és az nem te vagy, hanem akivel együtt él.

SOHA nem fog megváltozni, mamahoteles mamapicifia marad egész életében.

Menekülj, amíg teheted.

2017. jún. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
92%

Az ilyeneket soha semmivel nem lehet meggyőzni. Nekem is volt ilyen pasim. Én kerestem kb. 100 ezer forintot, amiből egyedül megéltem, fizettem az albérletet. Ő meg 200-250 ezer forintokat keresett és azt mondta, hogy neki nem telik albérletre (de nálam ott tudott aludni egész hónapban, anélkül, hogy egy fillért is fizetett volna), ő nem költözik el anyucikától. Most már 44 éves a pasi, a helyzet gondolom a mai napig változatlan. Ül a kis szobácskájában és anyucika minden barátnőjét elmarja mellőle.

Kell ez neked?

2017. jún. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
84%
Az ilyen 34 éves pasi éretlen, irigy (inkább pusztulna meg, de albira nem fizet) és dunsztja sincs a párkapcsolatról. Mondanám, hogy válaszd kényszer elé, vagy szakítás vagy összeköltözés, de ebben az esetben max. ő mondaná ki a végszót, vagy még rosszabb esetbe belemenne és állandóan ezen menne a vita.
2017. jún. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
87%
Mivel két opció van, én a szakítást választanám. Megértem, ha ő az anyukája szoknyája mellett akar élni egész életében, de engem ebbe a helyzetbe nem kényszeríthetne bele, és a leendő gyerekeimet sem, mert én ezt nem akarnám.
2017. jún. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!