Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben? A...

Mit tennétek a helyemben? A párom kettesben él az anyjával sok éve, semmi pénzért ott nem hagyná, összeköltözésről csak náluk lehetne szó.

Figyelt kérdés

Mindketten dolgozunk, 1 éve vagyunk együtt, én 29 vagyok ő 34, gyermek nincs. Szeretnék vele élni, de nem anyósommal egy háztartásban. A párom viszont hallani sem akar költözésről. Sem hitelt nem hajlandó fizetni, sem albérletet. Nincs egy fillér félretett pénze se és ez szerintem nem is fog változni. Hangoztatja, hogy szeretne közös életet de csak náluk tudná elképzelni. Nagyon szeretem, mégis a szakitást fontolgatom mert nem látok közös nevezőt. Ráadásul a párom tipikus anyuci pici fia, még az alsóneműje szinét is megbeszéli az anyjával, napi 30 telefon, rögtön ugrik ha kéri, mnindent együtt csinálnak, én meg valahol hátul kollogok a fontossági sorrendben :(

Szeretne gyereket, én is, de anyós nyakára nem fogok gyereket vállalni de nem érti meg, hogy én kettesben szeretnék vele élni. :(

Mit tehetnék? Hagyham el és keressek mást?



2017. jún. 1. 15:17
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

"Mi ez az albérlet fóbia? Miért van ez Magyarországon és egyéb kelet-európai országokban miért ennyire fontos az eladósítás a saját lakás mánia miatt? Nekem nem egy ismerősöm szépen gyűjt, és majd nyugdíj előtti pár évben vesz magának tehermentes lakást. addig meg ott dolgozik, ahol munka van, nem gubózik be és sír hogy nincs munka. Én is öröklöm majd a szüleim házát, addig albérletben élünk párommal külföldön. Nem értem ezt a saját lakáshoz való mániákus ragaszkodást."


A saját lakás még mindig inkább jelent viszonylagos biztonságot + tetszésed szerint alakíthatod a lakást.

Albérlet elég bizonytalan dolog + még egy szöget sem verhetsz be a falba a tulajdonos engedélye nélkül.


Ami pedig az "ahol munka van" dolgot illeti, normális embernek vannak emberi kapcsolatai is; nem csak munkája.

2017. júl. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

"A hitel hosszu lejáratú, igen ám csakhogy nagybátyám közben elvesztette a munkáját. A hitel viszont fizetendö, igy most 90ezerböl élnek, amiböl 40 csak a hitel, 50 marad a rezsi-kjára, ergo ho végén sokszor zsíros kenyeret esznek."


És ha nem vesznek föl hitelt? Az albérlet talán olcsóbb lenne 40 ezernél?

2017. júl. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
9%

A kérdezőnek:


Szerintem MÉG ne szakíts Vele!

Próbálj Vele beszélni.

Már ha tényleg szereted.

Ha nem, akkor pedig az az oka a szakításnak, és nem az anyós.

2017. júl. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Te jó ég!


Ezen nincs mit beszélni, szakíts vele mert menthetetlen.

2018. jan. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek?
2019. jan. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!