Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pofátlan sógornő? Hogyan...

Pofátlan sógornő? Hogyan kezelnétek?

Figyelt kérdés

egy fürdőruha boltom van, ès a sógornőm aki nagyon ráèr(se gyerek, se pasi, se barátok, otthon lakik 50 èvesen), folyamat lejár pancsolni a szállodába ahol van a butik, pedig előtte azt se tudta mi az a medence, most meg úgy jön mint egy díva.

a problèmám az hogy bejön hozzám, iszik egy kávèt- okè.elvisz egy újságot- okè.elvisz egy üdítőt-okè. elvisz egy jègkrèmet -okè.majd kinèz minden nyáron magának egy bikinit a boltba, mert új kell neki(20.000ft-os bikinikről beszèlünk) ès felpróbálja hogy az neki kell. kifizettetni nincs pofám vele, de azèrt nekem is sok pènzbe kerül ès már elegem van belőle, ráadásul nem is vagyok oda èrte annyira mert bunkóskodott velem sokszor, meg sokszor rajtunk csüng.egy barátnőmnek is teljes áron adtam el, neki akkor hogyan adjam ingyen? de a párom akkor mit gondol rólam? hogy kifizettetem? lehet hogy azt mondanák hogy nem gond, de tuti szívnák a fogukat hogy megfejem őket egy húszassal. de akkor ők engem az nem baj?

elegem van már...


2017. jún. 2. 17:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Itt veled van a gond, nem a sogórnővel, te vagy hülye, hogy nem mondasz nemet.
2017. jún. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
Én beszélnék vele. Ha nem a teljes összeget, de legalább a felét ugyan fizesse már ki. Te ebből élsz, nem vagy jótékonysági szervezet.
2017. jún. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Add neki beszerzési áron. Ő jól jár, te nem vesztesz rajta.

Akinek nem tetszik, vegyen neki bikinit.

2017. jún. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
100%
A jégkrém, kávé még oké is lenne, de egy 20000 ft-os ruhát már nagyon nem kéne "jófejségből" odaadnod neki.
2017. jún. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Kávé ok.

Minden egyebet fizessen ki, beszerzési áron. Nem neked kell ruháznod. Ennyi.

2017. jún. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
a beszerzèsi árral is mínuszba vagyok, mert valaki megvennè rendes áron
2017. jún. 2. 17:31
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Már leírták okosan a lényeget, de ráerősítek: add neki beszerzési áron. Így semmi hasznod nincs rajta, tehát senki nem mondhatja, hogy "megfejted", de nem is kell minden nyáron új fürdőruhával meglepned, mert így meg ő fej meg téged.
2017. jún. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
Nem vagy minuszban. Nullán vagy. Annak a valakinek, aki rendes áron venné, rendelsz egyet a beszállítótól.
2017. jún. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem ő a hibás, hanem te, amiért tűröd. Állj már a sarkadra.
2017. jún. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez is pofa kell és a párodnak kellene leállitania a sógornõdet.Mi az,hogy a párod mit fog gondolni rólad, mióta vagytok együtt?
2017. jún. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!