Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is van itt 20 év körüli...

Más is van itt 20 év körüli akit nem becsülnek meg otthon? Akit folyton lenéznek bármit is csinál? És testvérét unokatestvérét mindig nagyobb rangra helyezik? Mit csináljak h ne készüljek ki idegileg?

Figyelt kérdés
Bármit csinálok soha sem jó.folyton lenéznek bántanak.és egy egy ilyen megalázás után jön a veszekedés....úgy érzem teljesen kikészültem lelkileg és idegileg.
2010. máj. 18. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Bizos ok nélkül?

Nem vagy túlérzékeny?

Írnál egy példát?

2010. máj. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Költözz el.

Ha a saját fizudból nem telik egy saját albira, akkor elég ha egy szobát veszel ki.

2010. máj. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Stresszel a családod?

Lépj tovább, éld a saját életed.Nem vagy már gyerek

2010. máj. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez a panasz egy tizenéveshez illik, egy - legalább is elvileg - felnötttöl elég szánalmas. HA nem tetszik otthon, akkor költözz külön és élj úgy, ahogy neked tetszik, ha otthon vagy, akkor alkalmazkodni kell.
2010. máj. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, ismerem az érzést. Ez volt az ok, amiért már 17 évesen nem éltem otthon és saját életet élek immár 12 éve lassan, ami kategóriákkal jobb, mint otthon lenni.

Tudom milyen, amikor nem érdekes, hogy mit teszel vagy mit nem, mindenképpen kevesebb vagy másoknál. Saját erőből éltem, lediplomáztam és semmi elismerést nem kaptam. Még egy nyamvadt ebédre sem hívtak meg a szüleim a diplomám örömére, mivel ez nem jelent semmit, hiszen az unokatestvéremnek orvosi diplomája van, holott az enyém sem szemétre való és meg is küzdöttem érte. Ez van. Ha ilyen kártyákat osztott az élet, akkor ebből kell játszani.

Tehát a tanácsom: menj el otthonról!

2010. máj. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem meg állandóan a tanulással szívatnak,pedig az érettségim is viszonylag jól sikerült...
2010. máj. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jah szóval 20 év körüli vagy..márcsak azért mert kérdeztem a másik kérdésednél, és még em válaszoltál.Megint leirom, hogy majd elköltözöl. Most egy kciist lehet h érzékeny is vagy, ne gondolj mindig a "neveletlen szüleidre". Találd fel magad legyél addig is boldog..Aztán rád fog találni a szerelem és majd elköltözöl.De addig is ne emészd magad, hagyjad h teljenek az évek, de légy boldog és ne ereszd el magad!!
2010. máj. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!