Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bevállalnátok egy két és fél...

Bevállalnátok egy két és fél éves gyereket három hétre egy három hónapos baba mellett?

Figyelt kérdés
Sógornőm kitalálta, hogy nyáron három hétig legyen nálunk a két és fél éves gyereke, mert én úgyis itthon vagyok a három hónapos babánkkal. Több mint 200 kilóméterre laknak, így éjjel nappal itt lenne. Nekem nem nagyon tetszik az ötlet, mert elég fárasztó egy három hónapos is. Velem van a baj?
2017. jún. 7. 13:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem.

Biztos van, aki bevállalná, de szerintem egy szót sem szólhat, ha te nem vállalod el. (Elég pofátlan kérés, hacsak nem olyan jó a kapcsolat, hogy beleférjen.)

2017. jún. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

kitalálta. oké.

megmondod, hogy nem tudod a kicsi mellett bevállalni.

még ha nem is lenne a kicsi, akkor is az mi hogy ő kitalálta?!

2017. jún. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2017. jún. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem vállalnám be.
2017. jún. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem. Bár ha pl azért kérné, mert addig ő kórházban van, vagy ilyesmi vészhelyzet adódik, akkor persze. Ő mit csinál abban a három hétben?
2017. jún. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
99%
Biztos, hogy nem!!! Te se vállald!
2017. jún. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kellett vigyázni rokon ilyen korú gyerekére és nekem saját gyerek nélkül is stresszes volt, mert ugye más gyereke--->hatalmas felelősség, főleg ilyen korban, non-stop figyelni kell.
2017. jún. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha magamtól ajánlanám fel is max 1 hetet mondanék, hármat akkor sem. De így főleg nem.
2017. jún. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
13%

Igen, veled van a baj, mert


1: Miért idegeneket kérdezel az interneten felnőtt létedre?


2: Megjósolom már 2 sorodból, hogy nem szereted a sógornődet. Ha nem így lenne, nem itt várnád az "igazolást", hanem simán megmondnád hogy bocsi, most nem menne neked.


Alapból miért ne? Van, akinek ekkora gyerekei vannak, még több is. Nem lehetetlen, nincsenek cukorból sem ők, sem te. Én iskolába is jártam fél és 2 éves gyerekek mellett.


Ha te nem akarod, csak meg kell mondanod. Nincs a sógornőddel semmi baj, inkább az a gond, hogy te erre nem tudsz egy laza nemet mondani, hanem egyből rohansz az intenetre véleményért. (Szerintem inkább a sóginő szidásáért.)

2017. jún. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
79%
... és el tudná viselni a sógornő (nyárról lévén szó, gondolom, nyaralni akarnak), hogy nem látja a gyerekét? Elég fura, nem? Ne vállald be!
2017. jún. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!