Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti rossz szemmel néznétek, ha...

Ti rossz szemmel néznétek, ha a párotok eljarna és reggel jonne haza?

Figyelt kérdés
5honapos terhes vagyok, es ugye en mar nem jarok el sehova ejszaka. A paromnak azt mondtam ha egy heten egyszer beul a barataival egy sorre nem zavar, de ő egy heten egszer elmegy es hajnal 4-5 kor jon haza, en meg addig idegeskedek, hogy hol van mi van vele. Mindig talal ra indokot hogy eppen mit unnepel. Engem ez mar zavar! Szerintetek tulreagalom?
2017. jún. 8. 11:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%
Nekem sem tetszene!
2017. jún. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
87%

Nem zavarna, ha elmegy valahova a barátaival és hajnalban jön haza.

Viszont az fura, hogy ez minden héten van.

De gondolom, a te párod eddig is ilyen volt.

Amikor mi összejöttünk, már egyikünk sem járt minden héten bulizni.

2017. jún. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
78%
Heti egy szórakozás nem zavar. Én is eljárnék terhesen is kulturáltan szórakozni. Nem vedelni, csak színházba, moziba, kávézóba.
2017. jún. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
71%
Nem igazán, de ez főleg az ő hibája, próbáljátok megbeszélni, ha lehet. Ha valamit IGAZÁN ünnepelnek, akkor még jó, nem? De amúgy zavarna, az biztos.
2017. jún. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
39%

Hát én nő vagyok, és volt olyan időszak, amikor kéthetente, hetente egyszer elmentünk hajnalig bulizni, kiereszteni a gőzt. Nem volt semmi gyanús benne, nem "pasiztunk", egyszerűen csak elvoltunk.

Őszinte leszek én soha nem értettem miért zavarja az embereket, ha a barátjuk/barátnőjük/férjük/feleségük nélkülük is tud szórakozni.

2017. jún. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
72%

Zavarna, természetesen.

Gondolja arra, ha majd meglesz a baba, első pár hónapban elég sokat kell vele éjszakázni, majd akkor is otthagy vele, kínlódjál egyedül, ő éli világát.

Mondjuk én ilyen pasinak nem is szülnék, szerencsére a férjem nem jár el nélkülem sehova.

2017. jún. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
29%

Amikor együtt megyünk ki akkor is hajnalban érünk haza, egyszerűen nem tudunk soha hamarabb hazaérni. :D


Ha én valamilyen oknál fogva nem tudnék menni, nem zavarna ha hajnalig kint lenne egy héten egy napot. Ő is ember, fáradt, szeretné kiengedni a gőzt, és az én társaságom nem olyan, mint a barátai. Én inkább örülök, ha velük van. Jól szórakozik, megbeszélik az olyan témákat, amit velem nem tud, stb. Szerintem ennyi mindenkinek jár.

2017. jún. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
78%
Fúú, látom, aki normális párt választott és csak akkor vállaltak gyereket, amikor már túl voltak a nagy bulizós korszakokon, az 0%-ra lett pontozva :D
2017. jún. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
96%

He egyébként kedves és figyelmes lenne,amikor otthon van törődne velem és nem a kanapén döglene a tv előtt,mikor igényem lenne egy vacsira,vagy egy mozira szívesem tartana velem és nem csont részegen járna haza minden további nélkül elmehetne.

Mivel nálunk ezek adottak,megbízom benne,nem lukra jár,ha elmegy a barátaival nem téma. Havi 1-2 alkalommal jön össze,és nem vagyok várandós,úgyhogy lazan kezelem. Mikor babát vártam és otthon ültem táppénzen én is jobban rászámoltam az időt. Ha téged zavar,beszélj vele,ne magadba rágódj. Abból születnek a legnagyobb viták,mert neki fogalma sincs róla,ha múlt héten nem szóltál ezen a héten miért állsz neki. Holott a 10. hét óta nyelsz. Csüccs le,mondd el neki,hogy rosszul érint.

2017. jún. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
97%
gondolom eddig is így volt, most max az zavar, hogy ha meglezs a gyerek, akkor egyedül leszel, és tutira többet megy majd el a sírás elől
2017. jún. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!