Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Reggel nem emlékszem semmire...

Reggel nem emlékszem semmire abból amit mondok, miért, mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

Volt régebben exemnél, hogy együtt aludtunk és reggel vagy a hajnali órákban rámarkolt a mellemre, fenekemre, hogy úgy aludjunk tovább. Eleinte egy ideig elküldtem melegebb éghajlatra úgy, hogy nem is tudtam róla, hogy történt volna bármi is. Egy idő után ez abbamaradt. Mostani páromnál megint előjött ez és nagyon rosszul érzem magam, pedig nagyon szeretem. :(


Valaki tudja, miért történnek ilyenek, illetve hogy mit tehetnék ellene? Nagyon zavaró. :(



2017. jan. 16. 09:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, nálam ez normális, alvászavaraim vannak, ha olyankor szólnak hozzám amikor félálomban vagyok akkor simán elkezdek pofozkodni is, nem emlékszem semmire ha felébred az agyam

Nem kell tenned ellene semmit, esetleg beszélgess pszichológussal, vagy csak egyszerűen beszéld meg a szerelmeddel, hogy legyen türelmes veled ha aludni szeretnél. Nem te vagy a világon az egyetlen, akit kikészít a fáradtság.

2018. máj. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!