Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért viselkedik...

Szerintetek miért viselkedik így ezek alapján édesanyám ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Anyukám már egy jó ideje, valamiért úgy érzem hogy hanyagol minket.23-éves vagyok és van egy kisfiam is.Akit szintén alig látogat pedig nem messze lakunk egymástól kb fél óra, autóval.A mamámékkal szokott néha átjönni mert nekik van autójuk és érdekes módon mindig velük jön át külön nem .De akkor is max tíz percre néznek át.Meg alig beszélgetünk.Nem is keres egyáltalán se telefonon se emígy szóval nagyon ritkán látogat. Megértem én hogy dolgozik d e a hétvégéje csak szabad meg szerintem átbírna jönni maga is simán attól hogy neki nincs autója mivel van busz is.Illetve volt motorkerékpárja de azt is eladta. Az unokájával is furcsán ,viselkedik olyan mintha szégyellné hogy nagymama lett eléggé fiatalon lett nagymama mivel én is fiatalon lettem neki.De akkor is szerintem ez nagyon fura, gondolkodás.Ő azt állítja hogy neki fontos az unokája d e max egy két havonta nézi me g minket se hív át kávéra.Se semmi.Van neki egy kapcsolata mivel édes apámmal külön mentek és már két éve van együtt azzal az emberrel d e mi még csak nem is láttuk be s e mutatta nekünk.Nem köteles igaz bemutatni de szerintem így illet volna még is csak,a lány vagyok.
2017. jún. 9. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem örül, hogy élheti az életét. Nem mindenki nagymama-típus, pláne ha ő még fiatal. Nem tudsz vele mit csinálni. Talán majd később jobban keresi a társaságotokat, ha nem lesz akkora újdonság a párja - 2 év után még valószínű az, főleg ha apukáddal hosszú évekig élt rossz kapcsolatban. Most a szabadságát akarja kiélvezni.
2017. jún. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Néha csak úgy látogassátok meg ti egy két órára, vagy hívjátok el sétálni, fagyizni, játszóterezni és beszélgessetek.
2017. jún. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Megértem, hogy zavar ez a helyzet, de én kicsit egyoldalúnak látom így a sztorit. Te milyen gyakran hívod és keresed őt? Milyen gyakran hívod át? Milyen gyakran mész te át hozzá? Nem csak az anyukád kezdeményezhet ilyesmit, hanem te is. Miért nem kezdeményezted soha, hogy "anyu, most már nagyon kíváncsi vagyok a párodra, bemutatod valamikor? átmennénk egy ebédre, vagy ha kényelmesebb, gyertek ti. mikor lenne jó?"
2017. jún. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%

Látogasd meg te vagy hívd fel telefonon.

Szerintem neked van inkább felnőtt társaság hiányod. menjetek játszótérre, foglalkozásokra, ahol felnőttekkel is találkozhatsz. Tudom miről beszélek, az ember kicsit beszűkül magában otthon.

2017. jún. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!