Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ugye nem csak én vagyok olyan...

Ugye nem csak én vagyok olyan helyzetben, hogy autista öccse van és nem mer a házukba hozni senkit mert máshogy néznek rá máshogy viselkedik? 15/L

Figyelt kérdés
2014. júl. 27. 15:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Inkább válassz olyan barátokat, akik vannak annyira értelmesek, hogy nem fognak emiatt sem kiröhögni titeket, sem furcsán nézni rátok. Ehhez nem kell sok minden, csupán egy icipici érett gondolkodás és hozzáállás.
2014. júl. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Tudom,de fèlek attól ha lesz barátom pl jön nemhagy minket bèkèn.Meg akaratos.Nehèz vele mindig engednem kell.Meg volt barátomat is jött ölelgette meg megpuszilta ès kellementlenül èrezte magát.
2014. júl. 27. 15:41
 3/16 anonim ***** válasza:
33%
De, csak te szégyelled a beteg rokonodat. Az én keresztlányom hallássérült. Pici kora óta hallókészüléke van, szájról olvas, nem tud rendesen artikulálni. Mégis büszke vagyok rá és szeretem.
2014. júl. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nincs egyikőnkkel sem baj.

Arra vagyok kivancsi h van e velem egykoru lany aki ugyan igy el kb

2014. júl. 27. 16:22
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Nekek egyik barátom testvére súlyosan autista. Sosem néztem rá máshogy, igaz kicsit félek tőle mert agresszív meg kétszer akkora mint én, de a barátomhoz megyek nem hozzá
2014. júl. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%

#3 butaságot irsz, nem erröl van szó, egy 15 éves lányról beszélünk aki remegő lábakkal lépked a szocializálódás lépcsőin, felesleges nekiesni.

Ennek kezelése még egy felnőtt embernél is okoz problémát, nem csoda ha egy tininél még inkább.


Kérdező és ha te vagy az egyetlen ilyen helyzetben lévő a világon akkor mi van? Változtatna ez bármin is?

A barátaiddal mielött elmennének hozzád közöld meg hogy nálatok ez a helyzet, erre kell számítaniuk, ha ezekkel a feltételekkel nekik (vagy neki) jó akkor szeretettel várod őket.

Hogy érni fog e atrocitás ezért? Biztosan. És akkor mi van? Legalább kiderül ki kicsoda az életedben.

Mást is ér atrocitás. Mert rövid a lába. Vagy épp túl hosszú. Vagy nagy a füle vagy épp túl kicsi.


Ez vagy te, ez az életed, kellesz vagy sem, eldöntheti. Ha nem az sem egy dráma, van még ezer másik.

2014. júl. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Az a baj a legtöbb emberrel hogy ezt nem tudják normálisan kezelni.A tesóm inkább szereti sz embereket.Odamegy egy ismerősömhöz azt mondja hogy szereti meg megöleli.12èves
2014. júl. 27. 16:32
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
Az nem barát barátnő aki nem tudja elfogadni, jobb is ha megszabadulsz olyanoktól.
2014. júl. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%

Nekem egy barátnőmről kiderült, hogy azért nem akarja, hogy nála aludjak, mert a húga down-kóros. Lebeszéltük nála aludtam és nem volt semmi. Ha, amikor átmegyek derül ki, hogy mi van az furcsa lehetett volna.


16/L

2014. júl. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
26%

Szintúgy.. én se merek senkit hozni.. öcsém retardált, bátyám idegbeteg.

L/15

2014. júl. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!