Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is él társas magányban?

Más is él társas magányban?

Figyelt kérdés
Sokszor úgy érzem már nem bírom tovább, szüleimmel testvéremmel sokat beszélek, van egy gyermekem akivel nagyon szeretek lenni, játszani. A probléma viszont a párkapcsolati oldalon van. Együtt élünk de semmi nincsen közöttük.. soha, se simogatás, se jó szó, se csók, se szex. Egyedül érzem magam nagyon, tetszem a férfiaknak, van egy aki nekem is, nem tudom jó ötlet lenne-e megismerkednem vele. Van más is hasonló helyzetben?
2017. jún. 9. 19:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Nos tekintve, hogy nem 1617 hanem 2017 van, mi a pitsáért nem válsz el? Nyivákolhatsz, hogy szar az élet, de jobban járnál, ha inkább tennél ellene, hogy ne legyen az. Ha nincs igény rá mindkét oldalról, hogy rendbe hozzátok a házasságot, akkor elváltok és megy mindenki békével.
2017. jún. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem váljatok el, és akkor próbálkozhatsz mással. Nem kell ennek így lennie. Biztosan lesz olyan, akivel jól fogod magad érezni.

Nem érdemes húzni. Sok ismerősöm 50-es éveiben jött rá, hogy már 15 éve el kellett volna válnia.

Ez így nem élet.

2017. jún. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Válj el vagy szenvedj életed végéig. Nem olyan nehéz ez.
2017. jún. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
7%

Három válaszból hárman mondják, hogy válj el. Szomorú. Miért jobb kidobni azt, ami elromlott, az helyett, hogy megjavítanánk?

Mit teszel te azért kérdező, hogy változzon valami? Mikortól romlott meg a kapcsolatotok? Mi váltotta ki? Vagy mindig ilyen volt, csak eddig nem zavart? Te simogatod? Beszélsz hozzá? Mesélsz neki? Hogy reagál? Vannak programjaitok kettesben? Nem depressziós? Egy csomó kérdés, amikre mi nem tudjuk a választ.

2017. jún. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
"Miért jobb kidobni azt, ami elromlott, az helyett, hogy megjavítanánk? " Mert ahhoz hogy egy kapcsolat működjön, két ember kell. És fölösleges évekig kínlódni, mikor az embernek szerető társa is lehet.
2017. jún. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%
4: én is azt írtam, hogy váljon el, nem azért, mert a rosszat azonnal ki kell dobni. De a kérdező írásából úgy tűnik, ez már régóta így van és nem javult meg, akkor meg felesleges még 5-10 évig húzni és boldogtalannak lenni.
2017. jún. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
A szeretet, főleg a szerelem, nem megy kényszerből. Ha most elkezd odafigyelni, hogy jobban bánjon a másikkal és mondjuk a másik is odafigyel, attól még nem fognak újra egymásba szeretni. Egy próbát azért megér, nem azt mondom, de valószínűbb, hogy ennek a kapcsolatnak már vége van. Le kell ülni, értelmesen megbeszélni. Ha mindketten benne vannak, hogy próbálják meg megjavítani, akkor adni kell nagyon max fél évet a dolognak, ha nem kezdődik el semmi, akkor már soha nem is fog.
2017. jún. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell emiatt elválni, próbáljátok megbeszélni, megjavítani, valahol mégis elromlott, derítsétek ki hol! Ha kell menjetek terapeutához! Sok sikert!
2017. jún. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
18%
Hát, ennek így nincs semmi értelme. Biztos vagyok benne, hogy nem szerelemből mentél hozzá. Nem kell egy életet végigszenvedni és magadat a boldogtalanság börtönére ítélni. Ez mellesleg a gyereknek se jó, ő is érzi. Ráadásul nincs előtte szeretetteljes párkapcsolati minta. Gondold át a 4-es kérdéseit, és ha az alapján reménytelen, akkor nem kell vegetálva húzni az időt.
2017. jún. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

"tetszem a férfiaknak, van egy aki nekem is"


Nem a megcsalás a megoldás!

Nem írtad, hogy az elején is ez volt, vagy időközben változtak meg a dolgok közöttetek??!

2017. jún. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!