Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Társas magányban élek. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társas magányban élek. Nem bírom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

7 éve vagyunk együtt,5 éve házasok.

A férjem munka után a tévét és a számítógépet választja.Kisajátította az egyik szobát,oda elvonul.Alig szólunk egymáshoz.Próbálkoztam sokáig kevés sikerrel,mára feladtam,de szenvedek ettől.Lassan két éve megy így.Néha már talán provokálom is a veszekedést,mert akkor rám figyel,ez a kommunikációnk :( Nem érti mi bajom.Volt már egy házassága,azt mondta,két év után nem volt mondanivalójuk egymásnak,szerinte ez normális.


2015. márc. 14. 19:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Adj neki ultimatumot. Neked igy nem jo, ha nem valtozik vege. Ha e miatt se valtozik, akor nyilan nem vagy neki fontos. Ebben az esetben elhagyam.
2015. márc. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos nem valószínű, hogy jobb lesz, ha ő így áll hozzá. Ha nincs gyermeketek, érdemes megfontolni a különválást. Előtte, ha a férjed vállalkozik rá, érdemes felkeresni egy párterapeutát, hátha tud segíteni.
2015. márc. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
7%
Társas magány, ez lesz most az új divat?
2015. márc. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Van egy gyermekünk.
2015. márc. 14. 19:19
 5/16 A kérdező kommentje:
A társas magány nem új divat,a pszichológia is használja ezt a kifejezést.Sajnos sokan élnek így :(
2015. márc. 14. 19:20
 6/16 A kérdező kommentje:
Párterápiára én is gondoltam,azt sem mondta,hogy nem jön,de azt sem,hogy igen.De vannak kétségeim,tud-e segíteni.Persze meg kell próbálni.
2015. márc. 14. 19:25
 7/16 anonim ***** válasza:

Egy közös hobby, program a férjeddel együtt, amit mindketten szerettek? Akkor jól szórakoznátok együtt és tudnátok miről beszélni. :)


Csak egy tanács, btw. Sok szerencsét, Kérdező, bárhogy is döntesz. :)

2015. márc. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Szeretném megmenteni a házasságunkat.De úgy tűnik csak én,neki így kényelmes.
2015. márc. 14. 19:35
 9/16 A kérdező kommentje:
Hívtam moziba,színházba,kirándulni,neki elég program a nagybevásárlás.
2015. márc. 14. 19:36
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha egy ideig nem hoznád föl neki, hogy ez neked probléma, és időnként eljárnál szórakozni a barátnőkkel? (Ő is vigyázhat a gyerekre). Mi lenne, ha azt látná, hogy nélküle is jól érzed magad?
2015. márc. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!