Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éltetek-e már (vagy jelenleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éltetek-e már (vagy jelenleg éltek-e) társas magányban?

Figyelt kérdés
Elég nyomasztó és rossz érzés, ha az ember kapcsolatban van, mégis egyedül érzi magát. Nálam ez jelenleg - szerencsére - nem aktuális, de volt már ilyen. Ki hogy viselte/viseli ezt a helyzetet? És mi okozta?

2017. febr. 13. 10:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Éltem. Nem passzoltunk
2017. febr. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Volt már benne részem és az egyik legrosszabb érzés. Az 5 évig tartó párkapcsolatom utolsó fél évében volt ez és soha nem akarom ezt még egyszer átélni.

Nálunk a munka hozta ezt elő...

2017. febr. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Jelenleg ilyen helyzetben vagyok. Nagyon rossz, próbáltam a helyzeten változtatni nem sok sikerrel.

Szinte alig beszélünk, nem érdeklődik irántam, ha én kérdezem letudja egy két szóval a választ. Úgy élünk egymás mellett mint a lakótársak.

Bánt ez a helyzet, elmondtam neki is mégis ez van. Mindig van valami fontosabb mint én, főleg hogy beindult a saját vállalkozás.

Reménykedek hátha változik valami, de nem igazán hiszek már ebben sem. N

2017. febr. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem sokáig, de éltem. Innen tudom, hogy a "sima" magány számomra fényévekkel jobb, soha többé nem ragadnék bele egy ilyen kapcsolatba.
2017. febr. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sejtettem, hogy főleg hölgyek válaszait fogom olvasni. A kérdést férfiként(34/F) tettem fel, bármilyen hihetetlen is egyeseknek, de a mi oldalunkról is nehéz megélni az ilyet, és megtalálni rá a megoldást. A korábban rendszeres, aktív beszélgetések el-elmaradása időhiány, elhidegülés vagy egyéb okok miatt már aggodalomra adhat okot, viszont nem biztos, hogy feltétlenül szakításon kell gondolkodni ilyenkor.
2017. febr. 13. 11:29
 6/10 33/6 ***** válasza:
100%

Éltem, borzasztó volt. A sima magány üdülés ahoz képest.

Túl sok időt töltöttem a munkámmal, de muszáj is volt, egyedül voltam családfenntartó, deviza lakáshitel, stb. Úgy éreztem, minden igazi gond és valódi stressz egyedül az én nyakamban van, eszébe se jut segíteni, és még basztatást is kapok. Jó szülők igyekeztünk lenni továbbra is, de alig szóltunk egymáshoz 5 évig. Eddig tartott, míg elhatározta az ex-kedves hölgy, hogy melót keres, és megpróbál önálló lenni. Nem voltam hajlandó ugyanis tovább finanszírozni az életének minden vonatkozását, mint addig. Keserű 5 év volt. Hamarabb is mehetett volna, ha elszánja magát. A gyerekekkel kapcsolatos mindent én fizetek addig is, azóta is. Ez meg becsapottság-érzés, kerüld el az ilyet, ha lehet.

Ha nem bonyolítja a helyzetet kisgyerek-kérdés, vess véget gyorsan a társas magánynak, mindenkinek jobb lesz.

Esküvői közhely szöveg, hogy ha igazi párod van, akkor minden baj feleződik, és minden öröm duplázódik. Társas magányban minden gond duplán számít, és minden öröm csak amolyan félöröm.

2017. febr. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen gondol az ember szakításra, viszont mikor mar a másik félen egy cseppnyi kis erőlködést sem lehet tapasztalni, hogy ezek a dolgok változzanak, akkor megfordul az ember fejében, még ha tudjuk is hogy nem fog megtörténni. Hármas voltam
2017. febr. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Éltem, viszonylag rövid időn belül szakítottam. Egyszerűen különböztünk ebben, én több időt szerettem volna együtt tölteni (minőségi időt), neki meg nagy volt az igénye a "saját időre".

Én is azt mondom, hogy jobb kapcsolat nélkül "egyedül lenni", mint kapcsolatban magányosnak..

2017. febr. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Eltem, es ki is leptem belole. Ez volt legalabbis az egyik fo indok. A masik pedig, hogy nem akart csaladot meg, mertahogy ram sem volt ideje, egy gyerekre sem lett volna. Munka es minden mas mellett en az utolso helyen landoltam. Azt ereztem, hogy bar mikor ott van, akkor erolkodik minden szeretetigenyemet kielegiteni, megsem tudja, mert akkor is mashol van. Pedig tudom, hogy nagyon erolkodott sajnos vagy hala Istennek nem sokaig voltunk egyutt. Sajnos, mert alapvetoen egy tamogato, onzetlen ferfias ember volt tele josaggal, es hala Istennek, mert nem pazaroljuk tovabb egymas idejet.
2017. febr. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
MI is így éltünk kb fél évig, a társas magányban. Eleinte észre sem vettem, rengeteget dolgoztam, mellette levelezőn tanultam, a jobb élet/munka reményében. Küzdöttem a jövőnkért, a jelent elszalasztottam. Nem akartam, nem akartuk észrevenni és hagytuk, hogy tönkremenjen a kapcsolatunk, pedig megmenthető lett volna. Több minőségi idővel, közös programokkal, és mégtöbb őszinte beszélgetéssel megelőzhető lett volna minden.
2017. febr. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!