Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van más is aki társas magányba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is aki társas magányban él és nem látja a kiutat?

Figyelt kérdés
36N
2016. aug. 7. 19:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Van, de kifejtenéd?
2016. aug. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

mi az a társas magány ?

Szerintem a legtöbb ember társas magányban él, mert van valaki aki vele lakik. De másik ember, nem tudják megbeszélni a bajokat, az örömöket, a férfinek lehet gondja a munkával, örülhet egy uj meglepinek pl egy motornak, a nő meg.... meg....

akartam valamit írni hogy minek örülhet, de éppen nem tudok semmit se mondani, minek szokott egy nő örülni, baja pl lehet hogy nem megfelelően vágtam le a füvet és fél órán át a látszódó csíkok nem tökéletesek, vagy éppen a tv nem működik mire kiderül hogy lemerült az elem a távirányítóban vagy 2x többet hívta ő a rokont mint a rokon őt, tehát eltérőek a problémák. Ezért olyan sokmindenről nincs mit beszélni, a két fél elvan együtt, eltelnek az évek azt vége lesz mindennek.

2016. aug. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Semmiben nem egyezünk, eltérőek az igények.
2016. aug. 7. 20:18
 4/12 anonim ***** válasza:
Volt, 12 évig éltem ilyen házasságban, majd jött egy férfi aki felnyitotta a szemem, hogy lehet jobb is, és végül elváltam, most vele élek boldogan végre már 2 éve.
2016. aug. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én csináltam vagy 5-6 évig... tulajdonképpen azt vártam, hogy nőjenek a gyerekek.

Még bírtam volna 1-2 évet, de aztán borult valami bili - mert az mindig gyűlik.

A válás neked miért nem megoldás?

2016. aug. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nalunk is ez van. Mi nem veszekedunk, de nem is nagyon beszelunk egymassal. Dog unalom a kapcsolatunk, van egy 2 eves kislanyunk. 30n
2016. aug. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

De van ám...

38F

2016. aug. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen, én. A barátnőmmel több éve élünk együtt, az elején minden szuper volt de egyre unalmasabb most az életünk. Sajnos az első pár év fellángolás után kiderült lassan, hogy teljesen másképp képzeljük a jövőnket. Eléggé önzők is vagyunk szerintem. De még mindig szeretjük egymást es nem is gondolunk szakításra de a jelenlegi helyzet sem jó. Példa: egyik a hegyekben, másik a tengerparton nyaralna... ilyenkor mindig valaki enged de a tüske benne marad es ez felgyülemlik. Talán egy gyerek megoldaná a problémát de félek, hogy tényleg megoldaná-e... Furcsa es nehéz helyzet ez. Nem is értem, hogyan jutottunk idáig. Sajnos, az ember egy tuttinak gondolt kapcsolat elején nem

gondolkodik racionálisan. Fogalmam sincs mi lesz a jövőnk.

2016. aug. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8 Két verzíó van.

Megtartod, gyerekek lesznek, és 40 éves korodra a munkába menekülsz. Ezért veszekedni fog veled, amit már józanon nem fogsz bírni, ezért nekiállsz inni. Szex ekkor már rég nincs. Közben összejön mással, és kidob téged, persze a te hibádból, mert iszol, és állandóan dolgozol. Nagyvonalakban.

A másik. Csendben elválnak útjaitok, és mindketten találhattok mást, akivel boldogok lehettek.

2016. aug. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2016. aug. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!