Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » őrületesen alkoholisták a...

őrületesen alkoholisták a szüleim mit tegyekÍ?

Figyelt kérdés

na hát hol is kezdjem (bocs előre a helyesírási hibák miatt)

14 éves vagyok Ukrajnában élek Kárpátalján édesanyám 14 éve iszik amióta csak megszületem de nem én miatam mert az előtt is ivott hát édesapám csak azért szokot rá meg édesanyám is nagyon iszik és néha már verekednek is szóval nagyon idegesitő nagy szüleim sajnos már nincsenek csak egy de az egy innen meszi lévö faluban lakik. 2 testvérem van 1 fiú és egy lány tesvérem egyik 22 éve ő még mindig itthon él ő a fiú másik 21 ő már elkötözöt és családja van ö pedig egy lány.így nemtom mi tévő legyek már nagyom zavar a dolog anyukám mindig kiabál nekem hogy menyek segítsetek neki mert apám veri de eccerűen már nemtom mit tenni mert olyankor mindkettő be van rúgva és már dönteni se tok hogy mi tévő legyek abban a pillantban szóval a család romokban hever.

Kérlek segítsetek mert nem tudom mi tévö legyek

előre is köszönöm a válaszokat.



2017. jún. 14. 14:08
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
tegyek* amúgy faluban élünk szóval kertünk is van de avval se nagyon törődnek a szüleim + fúll gazos még enyitt akartam hozzá tenni
2017. jún. 14. 14:14
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

Kérdezö: nincs valami rokon akivel beszélhetnél? Nagyszülö?

Kollégiumba költözés?

sajnálom, ez borzasztó...

2017. jún. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%

Ukrajnában nincs gyámhatóság, ami a kiskorúak életkörülményeivel foglalkozik?

Biztos van valami!

Keresd fel őket, hátha tudnak valamiben segíteni!

2017. jún. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Ahogy írtad, a nővéred külön él már tőletek. Ő nem tud rajtad segíteni? Esetleg nem költözhetnél hozzájuk?
2017. jún. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
1 itt nem nagyon van ilyen gyámhatóság sajnos + sajnos nővéremhez nem tudnék ö is csak azért kőltözöt el mert ez van itthon :(
2017. jún. 14. 21:23
 6/12 A kérdező kommentje:
rokonaim mint kint vannak magyarban +nagy szüleim meg sajnos már nem nagyon élnek :( (csak egy van de az innen egy messzi faluban lakik igy nem nagyon tudom elérni )
2017. jún. 14. 21:25
 7/12 anonim ***** válasza:
13%
Mi mást tehetnél minthogy gyakori kérdésekre írsz kamukérdéseket ^^Ez mindig a legjobb dolog ha unatkozol
2017. jún. 15. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
OK ha annyira kamu akkor még a címem is megadom privibe és gyere el majd akkor hozzánk egy napra aztán meglátom hogyan foksz továbbra is reagálni erre és az ehez hasonlatos kérdésekre amik ezen az oldalon megtalálhatok.
2017. jún. 15. 07:33
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Fogsz*
2017. jún. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
32%

14évesen egyedül semmi esélyed sincs.


esetleg ha a bátyáddal ketten dobbantanátok valami közeli városi albérletbe. Amit az ő esetleges melója fedezni tudna, te meg diákmelóval megpróbálhatsz suli mellett beszállni a költségekbe.


Tény, hogy nem vagyok jártas az ukrán gyámügyben, de szerintem ha a nagykorú bátyád utánakérdezne a dolgoknak, meg lehetne oldani hogy ő legyen a gyámod.

2017. jún. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!