Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy állíthatnám le?

Hogy állíthatnám le?

Figyelt kérdés

A barátom öccse szokott bókolgatni. Eleinte poénnak vettem, nem törődtem vele, a bátyja (barátom) is többször poénosan is megjegyezte, hogy ha rám mer mozdulni elintézi.

3hónapja voltunk együtt mikor az öccsének bemutatott, akkor is bókolt de a barátommal úgy voltunk vele, csak beakar vágódni.

Mostanában még többet bókol, és van, hogy már durvábban. Mindig megjegyzi, hogy vér szerinti öccse a barátomnak, ugyanolyanok vagyunk, neki is hasonló az ízlése, csak kinézetre más, de sötétben nem is vehető észre. Amikor a barátom bejön, abbahagyja, és úgy csinál mint ha semmi sem lett volna. Vagy volt olyan is, hogy azt mondta ő jobb mint a bátyja, csak egyszer hadd mutathassa meg.

A barátomnak (az utóbbi történet előtt) megjegyeztem már, hogy kicsit állítsa le az öccsét, mert már kellemetlen kezd lenni. Beszélt vele és kb. azóta durvult be. Nem tudom, hogy mondjam el ezt a barátomnak, mert képes lenne neki menni, egyik sem kis darab, és félek, hogy mindkettő kárt tesz, nem csak magában, hanem másban is.



2017. jún. 20. 13:45
 1/10 anonim ***** válasza:
17%
Jé, a 70 éves nagyi újra 40-nek néz ki!
2017. jún. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Nem kell félned szólni. Ugyanis a te zaklatásod nem kisebb baj, mintha megverik szegénykét.


NE TŰRJ!


Határozottan nézz a szemébe, és közöld, hogy minden szavát rögzíted a telóddal, amit tesz, az zaklatás, bűncselekmény és feljelentést teszel a rendőrségen. Majd hagyd ott.


Ha még egyszer próbálkozna, közlöd, hogy most indulsz a rendőrségre. És indulsz is.


NEM TŰRJÜK az ilyesmit.

Határozottan!

2017. jún. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Neked nincs szád, hogy leállítsd? Vagy csak be vagy tőle szarva?


Rám is nyomult egy srác, de két mondattal a tudtára adtam, hogy nem vagyunk egy lépcsőn, sem intellektuálisan, sem pedig kinézetre.

Igen, bunkóbb voltam, de mikor negyed óra után sem értett a szóból úgy, hogy a párom is mellettem ült, keményre váltottam.


Attól ,mert nő vagyok, nem várom el, hogy a kedvesem beszéljen helyettem ilyen szituációban.


A te párod öccse is azért nyomul, mert nem állítottad még le, és úgy van vele, ha ilyen gyáva tutyimutyi vagy, akkor simán szétteszed neki egyszer.

2017. jún. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Hány évesek vagytok amúgy? Mond meg az őszintét, mert lehet, hogy azt hiszik, hogy titokban ez neked tetszik és nem zavar, csak a testvérét.

Szépen közöld vele, hogy köszönöd szépen a bókokat, de te a testvére barátnője vagy nem pedig az övé. Találjon magának egy barátnőt és bókoljon annak. Egyenesen mond meg, hogy FEJEZZE BE, mert neked ez NEM jön be. Nem kell, hogy összeugorjon a két tesó, ezt te is el tudod intézni. Amúgy szerintem csak féltékeny a tesó kapcsolatára..

2017. jún. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy öcsike azt hitte, a bátyó irigy rá vagy féltékeny rád, és ezért durvult be. Nem tudni, mit mondott neki a barátod.


Itt most neked kell lépned, megmondani, hogy haver, ezt fejezd me, mert terhes, zavar, nem esik jól.

2017. jún. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

19 vagyok, barátom 22 öccse 20. Többször szóltam már rá, hogy mégis hagyja abba. Amikor a bátyja ott van úgy csinál, mint ha poénkodna. Volt barátnője korábban akkor is próbálkozott, és többször mondtam, neki is meg nekem is van vkim, hagyjuk ezt abba. Aztán vmiért szakítottak, tesója "vígasztalta". A szakítás előtt is ilyen volt-talán ezért szakított vele.

Eleinte mikor ilyen durvát mondott, mondtam álljon már le, de nem hagyja abba. Azért a 170centimmel nem megyek neki a majdnem 2méteres, volt judósnak, most gyúrónak... Én is sportoltam/sportolok de nem vagyunk egy súlycsoport, még a barátommal sincsenek nagyon egy súlycsoportban (a kisöcsike mégsem olyan kicsi-thank you propecy vagy mi a jóistent szed)

2017. jún. 20. 17:11
 7/10 A kérdező kommentje:
vagyis *hagyja abba
2017. jún. 20. 17:12
 8/10 anonim válasza:
0%

Aki azt írta, hogy a "70 éves nagyi megint 40-nek néz ki"

annak üzenem, hogy rég nevettem ilyen jót xd

2017. jún. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
én nem, mert nem értem miért kellett kiírni?
2017. jún. 20. 19:11
 10/10 anonim válasza:
Azért vicces, mert a kérdésed mellett közvetlen volt ez a reklám
2017. jún. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!