Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy állíthatnám helyre a...

Hogy állíthatnám helyre a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Hogy állíthatnám helyre a kapcsolatunkat?

Az élettársam egyik percről a másikra elköltözött. Csak én vagyok a bűnös mindenért, ő semmiért. Szerinte.

Kb. 10 féle indokot kaptam, illetve minden ismerős más indokot. Férfi nincs az életében, tehát nem új kapcsolat miatt.

Ez 1 hónapja volt, azóta volt szex is, adott kulcsot az albérletéhez, de külön élünk, néha főz is nekem.

Az anyjáékat sejtem a háttérben főleg az anyját.

Tudom, hogy az volna az ideális, ha nem keresném, de nem tudom megtenni. Szeretem.

Előrelépést nem érzek, teljesen el nem költözött, amolyan ímmel-ámmal, még mindig rendkívül sok holmija van itthon, és nem is igen akarja vinni.

Szerintem mintakapcsolat volt a mienk, nem mondom hogy néha nem csörgött a kanál, de hol nem?

Egyre tanácstalanabb vagyok, mit kellene férfiként tennem, hogy visszajöjjön? Kedves vagyok, eddig is az voltam. Néha meglepem virággal, bonbonnal, de ezt sem érzem jónak.

Ő távkapcsolatnak sem titulálja, egyszerűen sehogy sem hívja azt ami most van. Mereven ragaszkodik az új élethez, és annak fogalmához. Viszont van kulcsom, van szex, és gondoskodok rólam.

Egyre kevésbé értem.

Hogy hódíthatnám vissza?



#párkapcsolat #visszahódítás #kapcsolat újraépítés #kapcsolat mentés
2014. febr. 8. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Most ebben mi neki az új élet? Ua. mint előtte, csak külön lakásban...
2014. febr. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán milyen indokkal költözött el? Neked mit mondott? Amíg ezt nem tudjuk, addig nagyon segíteni sem lehet. Talán szervezz néha egy-egy programot, randizzatok újra, mint az elején, amikor megismerkedtetek.

Ezen felül nem tudom mióta megy ez, de előbb utóbb el kell jönnie annak a pillanatnak, amikor belátod, hogy az orrodnál fogva rángat és választás elé állítod, hogy vagy te, vagy az "új élete". Ha te, akkor viselkedjen is úgy, ha az új élete, akkor vigye tőled a maradék cuccát és felejtsen el.

2014. febr. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem jelentkezel egy darabig és hagyod gondolkodni jobban teszed.Szerintem szabadságra vágyik,azért élvezi az "uj életet!
2014. febr. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ez az állapot addig fog fent maradni, míg nem talál mást. Addig meg tud használni téged.
2014. febr. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az indok hogy nem szeretem. Ez nem igaz. mindig szerettem. Nem mondom hogy állandóan nyaltam faltam, de sosem ingott meg az iránta érzett érzésem.

úgy nem tudtam szeretni ahogy ő elképzelte, de végül is más ember vagyok és nem ő.

az anyja 4-5 évvel ezelőtti sérelmekkel traktálja, mert ő felírta, mert az milyen jó lesz még.

Látod kislányom, mondtam én neked mondatkezdések vannak, az nem számít hogy 5 éve csak a tanácsokat osztja, az unokáját számtalanszor képes volt úgy meglátogatni hogy egy banánt se hozott neki!

Visszatérés az indokra. Az az indok hogy érzelmileg elhidegült tőlem, és itt jönnek be a régi sérelmei… az anyja vonalán. Mint a vízfolyás emlegeti a hülyeségeket, évre, napra pontosan. Én már nem is emlékszem…


Azt látom, hogy érett nőként nem vált le az anyjáról, és az anyja ragaszkodik az ö kislányához, akkor is ha szétveri annak boldog kapcsolatát.


Pl. volt kér halva született testvére. 43!!!!!! Éve.

Az anyja addig b/*gatta, amíg síremléket nem készíttetett nekik! Az összeköltözésünk első évében kikövetelte az anyja telefonon, hogy gyújtson gyertyát, és sírjon!!!!!!! A két testvére halála miatt!!!! Ez így igaz, én is csak néztem, hogy ekkora érzelmi bunkó hogy létezik a földön! Szerintem belerokkant agyilag az anyja a két halva született gyerekbe.

Én ezt az egész folyamatot leállítottam, ez érzelmi zsarolás,, rátelepedés, a az anyja fájdalmának a lányára való testálása, illetve az érezd magad szarul érzés közvetítése, amiért te élsz, ők meg nem.


Pl. nálunk aludtak, apósom egy reggel se szó se beszéd kikapta a kisfiunkat a kezemből, bevitte a fekvő anyósomnak, aki elkezdte mondogatni: a kisbabám, a kisbabám…


Szóval szerintem ő a hunyó.

2014. febr. 8. 14:48
 6/8 anonim ***** válasza:

Itt mindenki hunyó... Az anyós is, akinek pszichiátriai kezelésre lenne szüksége és a párod is, aki ezt nem látja, illetve azonnal eleget tesz minden kérésére.

Érthető, hogy a két halva született gyerek után a megmaradt az anya szeme fénye és nem akarja elveszíteni, de azt a párodnak is éreznie kéne, hogy ilyen szinten beleavatkozni valaki(k) életébe gáz.

Én amondó vagyok próbáld visszahódítani, ahogy mondtam vidd el újra randizni, hátha feltámad még benne az irántad érzett szerelme. Többet nem hiszem, hogy tehetsz.

2014. febr. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hallod ,semmi közöm hozzá tényleg,de komolyan neked szükséged van ezekre a dolgokra?

Jó tudom mindenki családja kicsit zizzent, de azért az már túl megy mindenen.

Vegyél egy motort ,járj szórakozni stb ,persze ,törődj a gyerekeddel,legyél jóban az anyjával oké, de ez nagyon súlyos,hagyd a fenébe ezt a csapatot.Megérdemlik egymást.

2014. febr. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

[link]


Bár most lehet,hogy engem néztek hülyének,de sebaj.

Elképzelhető,hogy negatív energiák(halott lelkek) ülnek exed,és hozzátartozóján, vagy a lakókörnyezetük valamelyikében.

Az egész lehetett rontás,vagy átok,vagy egyéb eredménye.

Sokan,de nagyon sokan nem tudják,és mégtöbben nem hiszik,hogy ilyen létezhet,pedig tönkre megy életük,párkapcsolatuk és nem lesz jobb később sem.


Próbáld ki a fenti címen,én kipróbáltam,azóta folyamatosan javulnak dolgaim.

2014. febr. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!