Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális hogy így van...

Az normális hogy így van barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Anyukámmal sokkal jobban tud beszélgetni, ha csak ketten vannak, ha én is ott vagyok, akkor jóval csendesebb. Ezt észrevette anyukám is, és ő igyekszik arra,hogy többet legyenek kettesben, elmennek sétálni, vagy esznek valamit.

Szerintetek ez normális? Amúgy nagyon jó a kapcsolatom, mi ketten nagyon jól megvagyunk. 17/F, 17/L


2017. jún. 20. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Valószínűleg női dolgokról beszélnek, amihez (már bocsi) semmi közöd.
2017. jún. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem biztos,hogy csak női dolgokról beszélnek,viszont nem gond ez, csak furcsálltam picit :)
2017. jún. 20. 22:03
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

Normális . Párom is ilyen , ha nem vagyok ott akkor tök jól el beszélget muterommal , de a nők már csak ilyenek :) én meg aposommal beszélgetek sokat főlleg , ha a párom nincs ott akkor lazábban

22F és 19L

2017. jún. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Normális, örülj neki, hogy jól elvannak. Én az anyósommal csak a párom jelenlétében tudok normálisan beszélni, mert ha ő nincs ott, már furkálódik, okoskofik, utálatoskodik.
2017. jún. 21. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!