Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagalnatok egy hasonlo...

Hogyan reagalnatok egy hasonlo helyzetben?

Figyelt kérdés
Ha megkerdezned egy nagyon jo baratodat ha nem nosul es o ravagna h " miert, ferjhez akarsz menni?" Nagyon jo baratod, akivel mindent megbeszelsz s mindent megtesztek egymasert, de meg nem vagytok egyutt.
2011. jún. 7. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Ööö....tessék?

Ennek a kérdésnek próbálj meg mégegyszer nekifutni, mert kicsit zavaros.

2011. jún. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Do you speak MAGYAR??????!!!!!
2011. jún. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
:D :D :D
2011. jún. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Magyar-magyar fordításban én úgy értelmezem: megkérdezted egy nagyon jó barátodat, hogy nem nősül-e még? Mire ő visszakérdezett, hogy "miért, férjhez akarsz menni?" Amiből te azt a következtetést vontad le, hogy ha nősülni akarna, téged venne el, holott nem is vagytok még(??) együtt.

Ha így kell érteni, én nem reagálnék semmit. Felvetettél egy témát, amivel kapcsolatban, lehet, hogy neki nem volt kedve beszélgetni. Elütötte egy poénnal. Ennyi.

Ha akar tőled valamit, főleg nősülési szinten, akkor majd elmondja komolyan is. Ha nem, akkor poénból sem fogja megkérni a kezedet. Valószínűleg épp azért, mert nem vagytok "együtt", csak barátok vagytok.

2011. jún. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
??? Ezt nagyon nem vágom.
2011. jún. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

velem volt egy ilyen szituáció, csak ott én szerelmes voltam belé.

Hát nagyon boldog volt a lelkem, de tudtam, hogy csak viccel.

2011. jún. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha úgy kérdezed meg, hogy nincs még barátnője sem, akkor eléggé adja magát ez a válasz szerintem.
2011. jún. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Megkérdezte az egyik nagyon jó barátját hogy nem akar-e nősülni mire a barátja azt kérdezte miért férjhez akarsz menni? az a barát olyan akivel megbeszél mindent de nincsenek eggyütt
2011. jún. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!