Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan téríthetném észre? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan téríthetném észre? Ez már beteges!

Figyelt kérdés
Van egy haverom aki 24 éves. Teljesen a 15-16 évesekre van orientálódva. Csak azokkal találkozik,velük jár.Néha van 20 év körülivel is randija de azokból sosem lesz kapcsolat.Mondtam neki,hogy szerintem ez beteges és kellemetlen nekem úgy lenni vele egy társaságban,hogy az oldalán viháncol egy komolytalan fruska.Jó volna ha nem kis tinikkel jönne-menne hanem egy korban hozzá illővel.Nem tudom hogyan térítsem észre.Hogy lehetne felnyitni a szemét,hogy belássa hogy ez amit csinál nem egy egészséges dolog?
2011. ápr. 24. 08:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem a te ügyed ez.
2011. ápr. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
azért betegesnek nem nevezném,neki ez jön be
2011. ápr. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Ismered a mondást: ,,Pszard má le"!
2011. ápr. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Te láttad már a mai 15-16 éveseket? Fincsi szaftos husik, és bármibe belemennek! A haverod csinálja jól.
2011. ápr. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem beteges dolog,de készülj rá,hogy előbb-utóbb kenyérbe rejtett reszelőt kell csempészned a hűvösre neki.
2011. ápr. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Valóban nem az én ügyem,de hallom ahogy a háta mögött kibeszélik és kiröhögik. Ja hát azt tudom,hogy mindenre kaphatóak!:)De szerintem ez akkor sem normális dolog.
2011. ápr. 24. 08:49
 7/10 asdface ***** válasza:

sztem azért bukik rájuk mert náluk van sikerélménye és a komolyabb lányok lekoppintják, de lehet neki még nem kell komolyabb kapcsolat.

vagy igen vagy nem de ez az egy biztos :)

2011. ápr. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
éretlen típus,még mindig olyan 16 éves tinisrácnak hiszi magát,vagy az szeretne lenni,nincs ebbe semmi nem normális én is ilyen vagyok 24 évesen :D buli,party,örültségek, ezek jönnek be,nem is akarok komolyabb lenni soha a büdös életbe
2011. ápr. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi is így toljuk 42 évesen bár nekem a 19-21 jön be.
2011. ápr. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy azért csinálja, mert náluk van esélye. A korabeli lányok lekoptatják, mert olyan éretlen. De igaz ami igaz, ez nem a te dolgod. Ha ő így érzi jól magát...
2011. ápr. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!