Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek milyen eseményét/esemény...

Kinek milyen eseményét/eseményeit rontották el a szülei, nagyszülei, közeli vagy távoli rokonai?

Figyelt kérdés

2017. júl. 4. 13:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%
Nekem a születésnapjaimat a szüleim de főleg a nővérem!Szerinte az a nap is csak róla kell hogy szóljon!
2017. júl. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
94%
a szalagavatómat, sosem fogom megbocsátani apámnak
2017. júl. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
92%
Az egyész gyerekkorom, nem tudnék csak egyet kiemelni :)
2017. júl. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
87%

Az apám az eddigi 13 évem.(lassan 14)

Amúgy még szerencsére nem történt ilyesmi.

2017. júl. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Gimnazista koromban a ballagásomat baszták el. Az egèsz családom 10 perc után hazament, mert "unalmas" volt. A bèrletem ès a telefonom odaadták egy szintèn meghívott barátomnak, hogy a vègèn adja oda nekem, hogy haza tudjak menni. Pedig igazgatói dicsèretben, könyvjutalomban rèszesültem...


28/F

2017. júl. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
75%
Sajàtomat senki, mert a szüleimen kívül senki nem vett részt rajta. Nem volt szokàs, meg nekem sem volt nagy kedvem hozzà. Ellenben a gyerekem elsõ szülinapjàt igen a nagyszülõk. Meg volt beszélve, hogy mikorra jöjjenek, erre beàllítottak hamarabb(nem egy óra, hanem vagy 4), pont mikor altattam volna, meg akkor készült a kajcsi. Így persze a gyerek egész nap hisztis volt, nem voltam még kész a kajcsival, ugràlhattam nekik, hogy egyenek valamit, és kb zsíros hajjal fogadtam a többieket, mert a gyereket le sem tudtam rakni úgy ordított, hogy hajat mossak...
2017. júl. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Három osztálykirándulást meg a szerenádot meg egy rövid külföldi utat, anyám (nem rosszindulatból, túlaggódta) - igazából a szerenád az, amit igazán sajnálok:(
2017. júl. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
98%

- osztálykirándulás

első ilyen nem dedós osztálykiránduláson voltunk... én asztmás vagyok, anyám meg túlfélt (ami elég vicces azt tekintve, hogy amúgy le sem tojja az érzéseimet és kivételezik öcsémmel)... félóránként hívogatott este 7-től 10-ig, hogy hogy vagyok, jól voltam... aztán a telefonom elromlott, és anyámnak elborult az agya, és feljöttek az éjszaka közepén kocsival, hogy ők hazavisznek. Pedig látták, hogy jól vagyok. Ott, mindenki szeme láttára. Bőgtem. Iszonyat kínos volt.


- 18. születésnapom:

konkrétan elfelejtették. Már az is elég ciki volt, hogy külföldön voltunk akkor, és kiderült, hogy nem hoztak nekem ajándékot... de a durvább az volt, hogy az ismerős baráti család, akikkel voltunk, adott ott nekem ajándékot (egy nagyon szép és értékes nyakláncot), és akkor jött ez a "ja, és tőlünk és boldog születésnapot", és arra nem voltak képesek, hogy ott helyben vegyenek nekem akár egy kis apróságot, egy tábla csokit. Utólag meg kussoljak, mert épp elég ajándéknak kellett volna lennie, mert külföldön voltunk. Csak épp az nem nekem volt ajándék, hanem amúgy is be volt tervezve az egész családnak...

Aztán az a tejszínhab az egész tetején, hogy aztán az otthoni ünneplésre nem kaptam semmi extrábbat, pedig ilyen jeles évszámra illene, és nem az anyagiak miatt. Sőt tusfürdőt kaptam meg sampont kb., ezt meg azoknak adjuk, akiknek nem akarunk kitalálni semmit. És x évvel később, amikor egyetemista voltam, anyám fújt rám, amiért az ingyenes gyakornoki munkám meg a kb. semmire sem elég ösztöndíjam mellett nem tudtam beadni apám 60. szülinapi ajándékába 30e Ft-ot, amikor anyám kitalálta, hogy ilyen jeles alkalomra min. egy laptop jár apámnak (nekem meg ugye semmi :D)... főleg hogy kikutatta a szobámban a blokkokat, és elkezdett b.tatni, hogy persze kozmetikumokra meg múlt héten képes voltam kiadni 10e Ft-ot (alap dolgok voltak meg az a kölni, amit apámnak adtam akkorra).

2017. júl. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
87%
Iszonyat igazságtalan szülők. Nekem a férjemmel történt megismerkedésünket,együttjárásunkat rontotta el anyám,és nagyon kicsi híján az esküvőnket is.
2017. júl. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
89%

Nem egy születésnepomat,kirándulást(a legútóbbi múlt vasárnap volt és egy finom katasztrófaként éltem meg.),9. első félévét,ahol számomra egy teljesen ismeretlen suliban és emberek közt anyám konkrétan hallhatóan krákogta nekem a tömegben,hogy "barátkozzál már.. kerítsek-e neked valakit?"

Továbbá még számtalan apró beszélgetés,ami rokonok elött fullt kínos élménybe.

2017. júl. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!