Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek milyen eseményét/esemény...

Kinek milyen eseményét/eseményeit rontották el a szülei, nagyszülei, közeli vagy távoli rokonai?

Figyelt kérdés

2017. júl. 4. 13:04
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
93%
Anyám...az egész gyerek korom és az utána lévő életem.Apám agyvérzést kapott..én találtam meg a konyhába.Felhívtam hogy jöjjön haza mert baj van.Meghalt..Aztan az arcomba vágta (àk) hogy miattam halt meg..mert először nem a mentőt hívtam..csak 13 voltam...és sose hallottam addig az agyverzesrol.😕😟
2018. jún. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
90%
előző, ez volt a legszomorúbb :( nagyon sajnálom, hogy ez történt veled. nem a te hibád volt, nagyon fiatal voltál még és pánikba voltál esve.
2018. júl. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
53%
Nekem a 30. születésnapomat, a drága sógorom, ezzel a beszólással: nem felejtettünk el, de mi a lófszt vegyünk neked? Ezzel le volt tudva a felköszöntés is. Akkor 30/f
2018. aug. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem apám mindig, mindenki előtt produkálja magát, mint egy ötéves. Imádja a figyelmet és h#lyét csinál magából vagy másból, esetleg megalázza a másikat, hogy figyelmet kapjon és nevessenek rajta. A 12. szülinapomon bulit tartottam, ő meg valamit poénkodott a többiek előtt. Elkezdett beszólogatni, viccesnek tartotta, hogy piszkál, a többiek is nevettek. Én pedig visszapiszkálódtam valami apróságot, aminek következtében a többiek előtt megvert, a hajamnál fogva végighúzott a földön és bezárt. Csodás szülinap volt, mondanok sem kell.
2018. aug. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Kamaszkorom, és sajnos még mindig hatással vannak a felnőtt koromra, pedig már 28 vagyok.
2018. aug. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

A ballagásom volt ha nem is olyan vészes, de azért érdekes. Kezdve ott, hogy anyám kijelentette, hogy ő nem fog eljönni, mert apám ott lesz. (elváltak) Erre mondtam, hogy neki ott a helye, és szeretném, ha eljönne, és ha nem jön, akkor én sem megyek. Erre eljött, de csak az emeletről leskelődött az ablakból.

A műsor után apám szidta nekem anyámat, hogy mi az, hogy nem csinált ünnepi ballagási ebédet (se pénzünk, se igényünk nem volt erre) mert így nem tudom a nagyanyámat (apám anyját) meghívni ebédre.

Apám foglalt asztalt egy jó drága étterembe vacsorára, oda meghívta a haverjait, és a haver családját (akik nekem senkim) és ők nagyon jól szórakoztak.


Ekkor fogadtam meg, hogy soha nem fogok férjhez menni, mert én ezt az ellenségeskedést a lagzimon/esküvőmön nem fogom még egyszer végigcsinálni.

2018. aug. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!