Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igaza van ebben anyámnak,...

Igaza van ebben anyámnak, tényleg reménytelen vagyok?

Figyelt kérdés
Szerintem semmi köze nincs ehhez tényleg. 17 éves lány vagyok, és nem volt még senkim, részben azért mert a közelmúltban adtam le 20 kilót és nőtt meg valamicskét az önbizalmam, részben meg azért, mert állandóan a téma foglalkoztatott, hogy jaaj, mindenki szerelmes, nekem miért nem lehet senkim. Most viszont eljutottam arra a szintre, hogy magasból sz.rok rá, az érdekel, hogy nyáron dolgozzak, meg nyelvvizsgára készüljek fel. Most van egy srác, akinek bejövök. Anya egyfolytában erőszakoskodik, hogy menjek vele randizni, de szerencsétlen srác, hát hogy is mondjam, nem az esetem. Duci, kancsal picit, és nem jön be, na, nem akarok tőle semmit. Összejönni vele meg nem fogok, csak mert nincs senkim...anya azt mondogatja, hogy be fogok savanyodni, vénlány leszek. Most azért, mert nem álltatok egy szerencsétlen gyereket, aki nem tetszik? Tény, hogy alapjáraton antiszociális vagyok egyébként, és otthonülő picit, nem járok strandolni mert utálom, de vannak barátaim. Ezért vagyok elcs.szett?

2013. jún. 21. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Tiszta bunkó anyukád -.-" ne haragudj. mond meg neki hogy nem leszel vele boldog. Nem vagy elcseszett, 17 évesen még sok lehetőséged lesz pasizni. A fiúval meg ne gyere össze, mert biztos bűntudatod lenne
2013. jún. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%
Én is ilyen voltam és én úgy döntöttem,hogy a saját akaratom szerint fogok éllni,én nem mentem bele semmibe amit nem akartam. Nem jártam bulizni,mert nem érdekelt,nem pasiztam,mert nem érdekelt. 18 évesen volt először barátom,akkor csókolóztam először is :) jött magától a dolog,nem kellett erőltetni,aztán azt tanultam később amit szerettem volna és igaz,hogy voltak rossz indulatú emberek akik leszóltak de azok mindig vannak és hidd el nem érdemes a véleményükkel foglalkozni. Sokkal több irigyem lett és sokkal többen felnéztem rám. Sokkal több önbizalmam lett attól,hogy azt tettem ami akarok,mert tudtam,hogy VAGYOK OLYAN ÉRTÉKŰ EMBER,HOGY MERJEM AZT TENNI AMIT AKAROK és érek annyit,hogy nekem nem kell dirigálni. Sokkal jobb így az életem most. Szerintem csinálj azt amit akarsz. És mond meg anyukádnak,hogy örüljön,hogy nem vagy diszkómániás,felszínes,nagyképű tini,mint a legtöbb mostani.
2013. jún. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
És... ez nem elcseszettség hanem különlegesség. Örüljön hog ilyen lána lesz akinek van személyisége nem pedig egy klón vagy robot.
2013. jún. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Ne hallgass a mutterre, eléggé csökött agya van ahhoz képest hogy szülő.
2013. jún. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! anyával kapcsolatban: jó szándékú alapjában véve, csak imádja hogy ő a "domináns", és nagyon rá akarja erőszakolni másra a saját akaratát.
2013. jún. 22. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!