Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Anyámnak miért van ekkora...

Anyámnak miért van ekkora felfogása?

Figyelt kérdés

Mondta vesz nekem egy vitamint mert a gyümölcsök nem érnek semmit de megmondtam neki hogy ő engem biztos nem fog ilyenekkel tömni,erre itt ordibál hogy hülyegyerek vagyok és sohatöbbé nem vesz se zöldséget se gyümölcsöt mert szerinte abban nincs semmi hanem csak ebben a vitaminban.

Annyira felidegesített hogy már sírvafakadtam.

Miért kell hogy több eszem legyen nála?Miért mindig engem hülyéz amikor nekem van igazam?Elméletileg neki kéne engem a jóra tanítani de többet tudok a jórol mint ő..


2017. jún. 25. 17:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Most mondjátok meg őszintén,mióta jobb egy szaros,orvosok által készített vitamin?
2017. jún. 25. 17:19
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántásból de nem "zakkant" egy kicsit anyukád?
2017. jún. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább gyümiket egyél.
2017. jún. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Túl sok összeesküvés elméletet olvasott az interneten. Az idősebb emberek (ahogy a magyon fiatalok is) akiknek új az internet világa nem tudják kiszűrni mi igaz és mi nem. Bedőlnek a kamu híreknek stb stb.. tudom mert anyám is ilyen. Magyarázd el neki, hogy nem kell minden hülyeséget komolyan venni. Tény, hogy a boltokban kapható gyümölcsök, zöldségek nem tartalmaznak annyi vitamint mint azok amik Marika néni kertjében teremnek. Muterod túlkapta kicsit. Nem gond ha vitaminokat szedsz, nem fog ártani (ha jó helyről szerzi be).
2017. jún. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell vitaminokat enned.


És jó ha tudod, hogy ugyanannyi a vitamin a nagyüzemben előállított zöldségben és a kertiben.


Az ásványi anyag esetleg kevesebb és előfordulhat vegyszermaradvány.

2017. jún. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!