Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jó ezt csinálnia anyámnak?

Miért jó ezt csinálnia anyámnak?

Figyelt kérdés

Egyszerűen fel nem fogom, hogy miért jó neki minden évben egy hetet a nyárból arra szánnia, hogy lefesse az egész házat (beltér).

Oké, nyilván szépnek akarja tudni a házát, de mivel agyonhasznált, régi eszközöket használ hozzá, és tényleg, rohadtul nem ért a festéshez, ezért iszonyat hanyag munkát végez. Gyakran átüt az előző szín, nincs rendesen elkenve a festék, nincs lecsiszolva a fal, ezért ragyás.. Ha nem lenne más, aki megcsinálná, ezért neki lenne muszáj, akkor megérteném, de apám kőműves, én pedig voltam vele párszor dolgozni, ezért még én is jobban megcsinálnám.. De ha odamegyek segíteni anyámnak, akkor rögtön mondja, hogy hagyjam, majd ő megcsinálja.

A kedvencem, hogy az én szobámat is lefestette, miközben szinte már könyörögtem neki, hogy ne, mert ugyan mi a ráknak, hisz rajtam kívül senki nem jár ide, a fal meg tök rendben van, de neeeem.. Tehát a kék szobámat lefestette kékre, de úgy, hogy az előzőleg, általam feketével felfestett (graffiti) szimbólumok átütnek az új kék festékrétegen, ezért gusztustalanabbul néz ki, mint előtte..

Ő is tudja, hogy nem néz ki jól, de mintha szenvedtetni akarná magát ezzel a dologgal. Nagyon elfárad a festés végére és mintha a végén keresné a felelőst, hogy miért lett ilyen fáradt, a fal meg miért lett ilyen retek..


Igazából már nem is próbálok neki segíteni, mert csak felidegesít..


Ha az lenne, hogy azért csinálja, mert élvezi, vagy mert fejlődni szeretne, azt megérteném, de már a festés elején/közben is mondja, hogy mennyire elege van már belőle. Akkor minek csinálja????


2016. júl. 13. 10:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyilván úgy nőtt fel, hogy évente egyszer fel kell újítani a lakásunkat és ez az asszony dolga.
2016. júl. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle. Mi nem ismerjük anyud életét.
2016. júl. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!