Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kerüli a társaságomat a...

Miért kerüli a társaságomat a családtagom és miért nem szól hozzám? Te miért kerülnéd valakinek a társaságát? Lenéz a családtagom?

Figyelt kérdés

Egy személy,(CSALÁDTAG) feltűnően kerüli a társaságomat. Nem szól hozzám. Kerül engem. Nincsen köztünk harag semmi ilyesmi, mégis szinte lenéz. Próbáltam hozzá szólni párszor hátha sikerül beszélgetni vele,de hamar kitér.

Ha többen vagyunk együtt egy társaságban például akkor a hozzám legtávolabb álló helyre ül, vagy áll.


Mi lehet ennek az oka? Miért néz le, miért kerül engem, miért "zárkózott" velem?


Te miért kerülnéd a saját családtagodat?

Te miért nem szólnál hozzá?


2017. júl. 4. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Én nem a gyakorin kérdezősködnék vaktában, hanem elkapnám az illetőt és egyenesen megkérdezném tőle. Találgatni semmi értelme.
2017. júl. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Ha annak alapján, amit tudok róla, nem szeretném vele szorosabbra fűzni a kapcsolatot (pl. mert egész más az értékrendje, a világnézete, stb.), és közben tudnám, hogy ő nyomulós típus, akkor azt hiszem, én is menekülnék, mert nem akarnám hogy rámtelepedjen.
2017. júl. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, milyen családtagról van szó.

Egy szülőről nehezen tudom elképzelni, hogy a gyerekét kerülje. A gyerek, ha kamaszodik, viszont kerülheti hasonló módon a szülőjét. De szerintem nem szülő írta ki ezt a kérdést.

Marad még a testvérek közötti kapcsolat. Ott ezer és egy oka lehet, és tudni kéne a kérdező és testvére nemét és életkorát is.

2017. júl. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Ne foglalkozz vele, viselkedj te is ugyan úgy. Vagy kérdezzd meg túle mi baja van veled, ha normális választ ad akkor oldjátok meg a problémát, ha nem , akkor te is viselkedj vele hasonlóan.
2017. júl. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
Én azért mert alkoholista
2017. júl. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%

Menj oda hozzá, és kérdezd meg. Pl.: "Szia! Úgy vettem észre az utóbbi időben, hogy kerülsz. Valami bajod van velem?"

De, az is lehet, hogy társaságban úgy gondolja, hogy inkább ismerkedj mással, vagy valami. Nem tudom, mi nem látunk a fejébe, ezért érdemes is megkérdezni

2017. júl. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen csaladtagom a tagabb csaladban, egyszeruen folyton kerul, nem szol hozzam, pont ugy mintha utalna vagy lenezne. Mivel en tudom hogy soha nem bantottam az illetot, illetve nem tettem soha olyat amiert ez jogos lenne, igy eszembe sem jut megadni neki azt az oromet hogy rakerdezek, ahogy az egyik elobbi hozzaszolo tanacsolja.

Szerintem te se tedd. Valamiert nem kedvel teged, de az olyan embernek aki ok nelkul utalatos a masikkal - foleg ha csaladtag - nem erdemes a kedvebe jarnod. Legyel vele kozonyos mintha fel sem tunne a viselkedese, de ne porbalj jopofizni vele. Egyszeruen ignoraljad a viselkedeset. Ha direkt csinalja akkor meg plane ne add meg neki azt az oromet, hogy kimutatod neki hogy ez teged zavar. De kedvesnek sem kell lenned vele, csak mint mondtam, legyel udvarias, de tartsd a tavolsagot vele, mint aki nagyivben lesz@rja.

2017. júl. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!