Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan problémázom? (lent)

Jogosan problémázom? (lent)

Figyelt kérdés
Szeretném befesteni teljesen kékre a hajamat (14 éves vagyok) De csak a nyári szünetre. Kifizettem a festéket is, meg mindent ami kellett hozzá, a ballagási pénzemből, de anyám le van akadva hogy az egészet szeretném, ő pedig kijelentette, hogy csak egy tincset enged. Na most : Szerntetek is túlreagálja egy kicsit? csak a nyári szünetre szeretném befesteni iskolakezdésre meg pont lekopna. Ha egyszer mindent kifizettem, miért lehet ennyire fennakadva? Talán fél, hogy beégetem az utcán ha mellette megyek?

#hajfestés #anya-gyerek konfliktus #kiézet
2017. júl. 5. 17:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Anyukádnak van igaza. Még vele élsz, az ő felelőssége is, hogy mit csinálsz. Meg amúgy is.
2017. júl. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Talán őt kérdezd meg. Az egy dolog, hogy kifizetted, attól még egy 14 éves gyerek vagy, nem tehetsz meg bármit. Szerintem tök korrekt, hogy a tincset megengedi, nem akar szarfej szülő lenni. Benne lehet az is, hogy nem akar veled úgy mutatkozni, hiszen ki akarná, hogy őt bámulják, megszólják az utcán, hogy milyen rossz anya. Másrészt tényleg hülyén néz ki, főleg egy gyereken.
2017. júl. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
28%

Ha attól fél hogy beégeted, akkor ne menjen veled sehová. Ennyi. Ez abszolult a te döntésed, semmi kárt nem okozol vele magadban, nem értem miért kell ezen kiakadni. Kifizetted, és semmi negatív következménye nem lesz.

Max kifested titokba, ha nagyon nem engedi, csak akkor számolj egy nagy ordítozással.

2017. júl. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát engem zavarna ha a gyerekem a ballagási pénzét hülyeségre dobná ki... De szíved joga, a te pénzed, viszont a kék hajaddal nem szívesen kísérnélek sehova, de ez csak az én véleményem. Egy tincs még simán elmenne.
2017. júl. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
És ha nem totál az egészet, hanem néhány tincset festenél? Akkor látszana is, de mégsem az egész, anyudnak is lenne ideje kicsit hozzászokni, aztán idővel lehet megengedné az egészet is
2017. júl. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem melíroztasd be kékre:)
2017. júl. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem a kék haj undorító.
2017. júl. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%

Fodrász tanuló vagyok.

És már most megmondom,ha az én gyerekem ált volna ezzel elő,rávágtam volna hogy nem.:)) MAXIMUM 1-2 tincset a fufruba.

Meg 14 évesen is csak a melírozást engedném,a festést még nem.(csak 1-2 év múlva) Őszintén megértem anyudat.És ne hisztizz,inkább örülj annak az egy tincsnek,másnak még annyit se engednek.:)

2017. júl. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
36%
Az igazat megvallva 22 vagyok és fodrász minden színben pompázot már a hajam viszont 19 éves korom óta 1 színű 5 évig (14 éves koromtól) mindig más milyen volt. Ha az én lányom szeretné engedném. Ha jó a tanulmányi eredménye nem lóg nincs vele probléma a szülő ennyit nyugodtan megengedhet. Hetedikig tiltották a haj festést és igazából mindent nem is tanultam. Amikor azt mondták ha javítok a jegyeimen akkor lehet akkor neki láttam kitűnő nyolcadikos bizi kitűnő szakmai vizsga és az esti eretségin is maximális pontszám mindenből fizikán kívül. Ezt a szüleimnek köszönhetem és annak hogy hagyták hogy én alakitsam az életem és saját magam mind külsőre mind belsőre.
2017. júl. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
66%
Utolsó, szóval azt állítod hogy azért jó az életed mert festhetted a hajadat? Nem már.... Elég gáz ha egy gyerek csak azért tanul hogy nagylányt játszhasson.
2017. júl. 6. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!