Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan problémázom? (lent)

Jogosan problémázom? (lent)

Figyelt kérdés
Szeretném befesteni teljesen kékre a hajamat (14 éves vagyok) De csak a nyári szünetre. Kifizettem a festéket is, meg mindent ami kellett hozzá, a ballagási pénzemből, de anyám le van akadva hogy az egészet szeretném, ő pedig kijelentette, hogy csak egy tincset enged. Na most : Szerntetek is túlreagálja egy kicsit? csak a nyári szünetre szeretném befesteni iskolakezdésre meg pont lekopna. Ha egyszer mindent kifizettem, miért lehet ennyire fennakadva? Talán fél, hogy beégetem az utcán ha mellette megyek?

#hajfestés #anya-gyerek konfliktus #kiézet
2017. júl. 5. 17:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
24%
9-es! A helyesírásod olyan szinten siralmas, hogy kizárt dolog a színötös érettségi. Egy mondatot nem tudsz normálisan, tagoltan, hibák nélkül megfogalmazni. Talán hajfestegetés helyett gyakorolhattad volna a nyelvtant. ;)
2017. júl. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 .,,.,,.,, ***** válasza:
Már bocsi de ez mekkora egy marhaság már?!Minek festenéd kékre a hajad? Majd ha őszülsz akkor fesd be a hajad! Abban mi a jó ha kék, mi értelme van? Szerintem semmi!Nem értem a nőket/lányokat hogy mire jó ez!Esetleg ha barnáról feketére, vagy ilyesmi, valami megszokott hajszínre nem pedig hupililára!!
2017. júl. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
10-es és 11-es visszavehetnétek az arcotokból. Most az nektek fáj ha valaki nem olyan amilyennek azt ti elvárnátok tőle?? Nem azért írtam ki a kérdést hogy megint jöjjön egy-két troll, aki csak azért regisztrált, hogy kötekedjen.
2017. júl. 9. 14:56
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat. (Akik meg ezerrel azon voltak hogy elvegyék a kedvem a hajfestéstől, sajnálattal közlöm, nem jártak sikerrel...)
2017. júl. 9. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!