Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan erzem rosszul magam?...

Jogosan erzem rosszul magam? Reszeg volt a parom es szegyellem. Tulreagalom?

Figyelt kérdés
Ugy tortent, hogy a het elejen en otthon voltam par napig, o a szuleimnel maradt, hogy apamnak segitsen a szoloben. Tegnaptol en is szabadsagon vagyok a szuleimnel, anya azt kerdezte, hogy meselte-e a parom, hogy kedden mit csinalt? Igen, meselte, de igy, hogy anya is szovatette, meg jobban szegyellem, es o is, meg is igerte, hogy nem fordul elo tobbet, megis rosszul erzem magam miatta, meg mindig...
2017. márc. 17. 08:29
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ hogy mit csinált. Ha szépen sztorizgatott meg énekelgetett a haverjaival akkor túlreagálod. Bár ha ennyire kattogsz rajta akkor sejtem hogy több is volt,de ennyi infóból nem lehet konkrétat mondani.
2017. márc. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%
Ha normálisan tudott viselkedni részegen akkor igen, ha nem, akkor az tényleg gáz.
2017. márc. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Nem csinalt semmi kulonoset, csak lathatoan (es hallhatoan) illuminalt allapotban volt, hallottam a hangjan, amikor felhivtam.

Azert kattogok rajta, mert meg a kapcsolatunk elejen kifejtettem, hogy nem szeretnek egy reszegessel egyutt elni es ugy tunt, tudomasul vette. Valami miatt nem tudom elviselni az ittas embereket es ezt anyamtol orokoltem... Ezert is tette szova, mert o is ilyen

2017. márc. 17. 08:48
 4/27 anonim ***** válasza:
88%

Jézusom, attól, mert egyszer-egyszer megszalad a ló, NEM részeges!


Részeges az, akinek naponta inia kell, mert nélküle ingerült, stb.

2017. márc. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
43%

Ha nem mondott sertot es nem is tett, semmi okod szegyellni!

Ferfi :) Kell ez neha nekik!

2017. márc. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
59%
ha egy férfi azt állitja magárol, hogy soha nem volt részeg, vagy tényleg egyetlen egyszer se rúgott be az életébe, azzal valami nagy gáz van _ szerintem . Úgyhogy ne szégyelld
2017. márc. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon túlreagálod.

Attól még senki sem lesz részeges, hogy egyszer kicsit többet ivott.

Ráadásul nem csinált semmit, nem balhézott, nem viselkedett hülyén.

Anyukádtól meg nem szép, hogy ezt felhozta. Illett volna úgy tennie, mintha semmi sem történt volna.

Szegény srác! Két ilyen karót nyelt fa_inát kell elviselnie.

2017. márc. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
94%

Szégyelled vagy attól félsz, hogy esetleg hajlama van az ivásra és mi lesz később? Nem ugyanaz a kettő. Szégyellned nincs mit a leírtak alapján (ha balhézott volna, szégyenre akkor is max.neki lenne oka, nem vagy felelős a tetteiért), ha aggódsz,akkor gondold át, hogy pontosan miért. Apukátok vagy anyukád apukája szokott inni,és anyukád beléd nevelte az undort, illetve a félelmet?


Más szemszögből viszont: ha jól értem, a párod szabadidejében a te szüleidnek segít. Anyukádtól nem fair, hogy ezek után megítéli őt a semmiért és még panaszkodik is rá, és láthatóan sikeresen aláássa vele a kapcsolatodat. Írom ezt úgy, hogy én sem szeretem a kis ittasságot sem, főleg nem a férjem esetében.

2017. márc. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
49%

Mondjuk azért ha a srác tudja, hogy anyu (is) elítéli a részegeket, akkor nem vendégségben kéne lerészegedni...

Nem gondolom, hogy emiatt alkesz lenne vagy szégyellni kellene, de ugyanakkor szerintem ennyire illik tekintettel lenni a másikra. Rágyújtani sem fogok egy antidohányos nappalijában, és a vega vendéglátónál nem fogom elvárni a marhapörköltet ebédre. Ennyire lehetett volna tekintettel anyura, hogy nem ott iszik.

2017. márc. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
75%
Jézus Isten! Meg ne fojtsátok már szegény embert! Biztos nem egyedül ivott, ha az apóssal dolgozott a szőlőben. Bizonyára após pajtás kínálgatta, nem magától ivott egyedül. Lehet, hogy rajta jobban meglátszott, mert nem bírja a piát. Ezt anyádnak már régen el kellett volna felejtenie, te meg anyádnak akarsz megfelelni? Nem való neked férfi!
2017. márc. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!