Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mindig a...

Miért van az, hogy mindig a nővérem kapja a jobb dolgokat én meg érjem be azzal ami marad?

Figyelt kérdés

Már egy ideje ez van és annyira rosszul esik, hogy sírhatnékom van.

Mit tegyek?



2017. júl. 10. 17:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Több infó
2017. júl. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 piriiiii ***** válasza:
88%
Ő eszi a szalonnát például, Te meg a bőrét?
2017. júl. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom.

Bármit vesznek anyámék őt kérdezik meg előbb melyik kell neki... nekem.meg mindig az jut ami marad.. bármiről legyen szó ez így van. Annyira rosszul érzem magam, főleg, hogy apám még ordít is velem, hogy ha nem tetszik ami nekem jut..

2017. júl. 10. 17:46
 4/15 anonim ***** válasza:
7%
Örülj, hogy kapsz valamit. Tudni kell értékelni a kevésbé jó dolgokat, hisz vannak olyanok akik még azt sem kaphatják meg.
2017. júl. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Tudom, és értékelem is.. csak kezd szarul esni ez.
2017. júl. 10. 17:50
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Szóval a nővéred a kivétel, te meg a másik vagy. Érthető, hogy szarul esik, de itt nem tudsz te változtatni, mert ez a szüleid gondolkodása miatt van. Nem biztos, hogy egy őszinte beszélgetésnek lenne eredménye, de ha gondolod, megérhet egy próbát.
2017. júl. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%
Eddig is örültem, hogy nincs testvérem, de amióta a gyiket olvasom, naponta 5x adok hálát az Istennek érte komolyan. -_-
2017. júl. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%

Megértelek, én is így voltam gyerekként. Idősebb testvérem mindent megkapott, amit akart. Mint mondjuk például azt, hogy amíg otthon élt, szüleim 3 PC-t vettek neki. Én is kértem egyet, de soha sem kaptam. Nem, nem volt közös a gép, az csak az övé volt. Testvéremet elengedték a párizsi kirándulásra, de amikor azt mondtam én is szeretnék menni, akkor azt mondták, hogy túl drága az.

Leültem velük beszélgetni, nem is egyszer, de egyszerűen semmin sem változtatott. Én kitűnő tanuló voltam, testvérem meg majdnem megbukott. Otthon életében semmiben sem segített, amíg én hetente legalább egyszer kitakarítottam, megfőztem. Őt elengedték a barátaival, nekem meg iskola után azonnal haza kellett mennem.

Ilyen az élet. A mai napig nem tudom miért csinálták ezt. Mindig valami teljesen értelmetlen magyarázatot adtak a kérdéseimre. Leggyakrabban csak azt kaptam, hogy "mert ő idősebb".

2017. júl. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk is így volt ahogy az előzőnél, csak fordítva, ott az öcsém kapott mindent. Mert a kisebb. Késő titni korig. Nem tudod megváltoztatni őket. Én hamar elköltöztem otthonról,akkor már később más lett. Már 40 körüliek vagyunk a tesómmal, most teljesen normális már a szülőkkel a kapcsolat, bár ehhez később kellett sok beszélgetés,miikor már önállóak voltunk és sajnos sok tragédia ami formál minket is, a szülőket is.
2017. júl. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
23%
Lehet,hogy karmikus. Nemtom,mennyire hiszel az ilyenekben, de szerintem lehet, hogy előző életetekből hoztok valamit. Ki kell egyenlíteni, elsimítani valamit. Lehet, hogy előző életedben te voltál egy olyan szülő, aki kivételezett az egyik gyerekével, és most,s zületésed előtt meg akartad tapasztalni, hogy milyen a másik oldalon is. Amikor téged szivatnak meg, hogy tanulj belőle; és ne csináld többet mással.
2017. júl. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!