Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mindig a...

Miért van az, hogy mindig a nővérem kapja a jobb dolgokat én meg érjem be azzal ami marad?

Figyelt kérdés

Már egy ideje ez van és annyira rosszul esik, hogy sírhatnékom van.

Mit tegyek?



2017. júl. 10. 17:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
*amúgy fogalmam sincs.
2017. júl. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
64%
azért van mert a szüleid rossz szülők. a karmikus idiótáknak meg ne higyj
2017. júl. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
48%

Hány éves vagy?

Nem lehet, hogy csak hormon-túltengés miatt túlreagálod?


Mi öten vagyunk tesók, egyikünkkel sem kivételeztek soha a szüleink. Persze ez nem jelenti azt, hogy a te szüleid nem kivételeznek, csak én nem tudok elképzelni észszerű indokot erre.

De amúgy anyukáddal kéne négyszemközt beszélned, hogy ez neked rosszul esik.

2017. júl. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk hasonló volt a helyzet... Nővérem mindent megkapott,én ahogy nagyobb lettem, már kérni sem mertem. Otthon soha semmit nem segített,mindent nekem kellett megcsinálni. Szült két gyereket,persze állandóan nekem kellett mindkettőre pesztrálkodi iskola mellett.Gyakorlatilag az óvodás beszoktatásig én foglalkoztam velük,főztem,mostam,takarítottam (2 gyerekre,nővéremre és a párjára)És mikor megkérdeztem,hogy miért nekem kell mindent csinálni,anyám azt válaszolta,hogy mert azért vagyok..... 20 évesen összepakoltam és elköltöztem. Most 29 vagyok,tisztességes állásom van,boldog párkapcsolatban élek. Nővérem a két poronttyal visszaköltözött anyámékhoz,ahol szintén nem csinál semmit,nem segít.Nála annyiban kimerül a segítség,hogy a 2 gyereket hozza-viszi a suliba és ennyi. Szóval itt a szülők cseszik el a gyerekeik életét...

Megoldás: amint tudsz,állj talpra és költözz el,addig meg tűrsz és nyelsz...

2017. júl. 11. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
25%
Milyen jobb dolgokat egy olyan mondjál ,mert nagy valoszinüségel csak féltékeny vagy ,gyerekeim pont ilyenek ,2 fiu egymásra féltékeny néha.ja és kamaszok .
2017. júl. 11. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!