Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire igaz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire igaz, hogy a kapcsolat elején vissza kell fognunk magunkat, mert később az lesz az elvárás? Jobb ha fokozatosan "adagoljuk" ezeket a dolgokat?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 4. 10:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
47%
Neked nincs munkád?
2017. ápr. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%
Ha kapcsolat elején nem adod magad, akkor jönnek később a "nem ebbe az emberbe szerettem bele" és a "félreismertelek" kifogások szakítás előtt.
2017. ápr. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Mégis miben kellene visszafogni magunkat?
2017. ápr. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

#3:

többektől hallottam, hogy én hülyeséget csinálok azzal, hogy fizetem a barátnőmmel a közös programokat (mondjuk rokonoknak, meg barátoknak is szoktam, szóval ez nálam ilyen, nem vele kivételezek)

meg ha pl csokit veszek neki, vagy meglepem virággal...


érzelem kimutatásban, pl szívességek, kedvességek...


ilyenekre gondoltam, legalábbis ezeket vágták a fejemhez eddig :D

meg pár hülye trükközgetések, hogy pl "ne írjak vissza azonnal ha keres" "had hiányozzak"...

tehát ne azt tegyem amire vágyom, hanem fogja vissza magam, mert "ezt így kell csinálni, mert később ez lesz az alapelvárás"...


24F

2017. ápr. 4. 10:33
 5/18 anonim ***** válasza:
88%

Kedves kérdező ez hülyeség, mármint amit tanácsoltak neked. Általában inkább arra vonatkozik ez a nagy elvárás dolog, hogy ne nyald ki a fenekét, mert a későbbiekben is ez lesz az alap és ezt már nehéz überelni. Mivel nő vagyok a női oldalt tudom bemutatni. Pl nem csinálok csak én meg minden házimunkát, mert kímélem szegény megfáradt páromat, mikor ugyanannyit dolgozunk, mert ha véletlen beüt a melóhegyek nálam, akkor vagy hullafáradtan takarítok vagy elönt minket a kosz, a szemét. Vagy pl nem vagyok mindig tiptop, mármint igyekszem de bizony van néha egy-egy olyan nap mikor bizony zsíros hajjal ébredek, mert este már nem mostam meg hanem reggelre hagytam, vagy nagyobb szőrtelenítés előtt (gyantázást, epilálást tükörsima lábakkal nem lehet) bizony szúr a lábacskám.


Egyébként szerintem megéri a kezdetektől saját magad adni, mert akkor ha véletlen mégse passzoltok már korán kiderül mielőtt túl sok minden köt össze.

2017. ápr. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%
4# Ezek nem akkor lesznek alapelvarasok, ha ezt csinalod, nalam ezek alapelvarasok a legelejetol, hogy ne taktikazzon a masik. Nyilvan az nem alapelvaras, hogy fizessen nekem a masik mindent az egvilagon, de jol esik az elejen. Nekem is fizetett sok mindent a parom az elejen es meg masfel ev utan is elofordul, ha elmegyunk valamerre, de ugyanigy forditva is mukodik, en is meghivom neha.
2017. ápr. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
66%

Ha az elején taktikázás meg játszmázás van, akkor az végig kíséri az egész kapcsolatot mindaddig, amíg abba nem hagyjátok a játszmákat.


Én inkább annak vagyok a híve, hogy az elején legyen őszinte mindenki, mondja el hogy milyen ember, adja önmagát, és később nincsenek meglepetések. És akkor hamar kiderül, hogy összeillünk-e, vagy sem. Mert ha nem, akkor az derüljön ki minél hamarabb, ne húzzuk egymás idejét.

2017. ápr. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Jó nagy birkák voltak, akik ezt tanácsolták neked. Miért kellene másnak lennünk, mint akik vagyunk? Értelmetlen hülyeség. Add önmagad és ne szerepet játssz mások szájíze szerint. Egy párkapcsolat alapja az őszinteség. Gondolom nem kell mondanom, hogy mi a vége az állandó alakoskodásnak.
2017. ápr. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi értelme a játszmázásnak és taktikázásnak az emberi kapcsolatokban, rengeteget árt és maximum rövidtávon használ.

Én mindig önmagam adom, ha ez valakinek ismerkedéskor nem tetszett, akkor úgy voltam vele, hogy jobb is, hogy nem kezdtünk egymással.

2017. ápr. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nekem a személyes, illetve baráti, ismerősi körből leszűrt tapasztalatom az, hogy a nőkkel kapcsolatban ez túlnyomó többségben igaz.

És még mielőtt nekem esnének az öntudatos harcipitsák, nem általánosítok, tudom, hogy vannak kivételek, én is ismerek ilyet, de azt látom személyesen és magam körül is, hogy elég ritkák.

A nők többségére az a jellemző, hogy folyamatosan meg akarják változtatni a párjukat. Ha látnak benned egy kis hibát, akkor bsztatni kezdenek, amíg nem változtatsz rajta, és ha sikerült elérniük, akkor jön a következő, amit meg akarnak változtatni, folyamatosan egyre magasabbra emelik a lécet, amit meg kell ugranod, tehát ha már az elején beleadsz apait-anyait, akkor elég hamar egy lehetetlen elvárásokkal teli helyzetben találod magad.

2017. ápr. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!