Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy valakit...

Hogy lehet az, hogy valakit nem zavar párkapcsolatba, hogy van a nő, vagy a férfi életében egy vele ellenkező nemű személy?

Figyelt kérdés

Sok olyan sztorit hallok, hogy pl a férfinek van lány barátja, és még mellette párkapcsolata is.

Én nem régen megláttam, hogy párom beszélget egy nővel, mondta ismerőse, semmi különös néha írnak ennyi, de nekem már ez sok volt...

Mégis úton útfélen azt látom, hogy vannak baráti társaságok, ahol ott van a férfi, akinek mondjuk párkapcsolata van, és mellette nők férfiak is, mert hogy ők így bandáznak, én elképzelni nem tudom, hogy összehozunk egy estét párommal, és a barátokkal, és párom lányt is szervez oda, mikor ott vagyok neki... Másoknak tök evidens.

Férfiak/Nők, nektek van ellenkező nemű barátotok, ismerősök, haverotok, akikkel beszélgettek , találkoztok, programokat szerveztek?

Nem durva ez kicsit?

Vagy netalántán túl féltékeny vagyok, és nem bízom a páromban, ha a gondolat is kiakaszt, hogy beszél rajtam kívül más nővel is?


2017. júl. 16. 09:34
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
87%

Anyám borogass... Igen, betegesen féltékeny vagy. Az exem volt ilyen, már attól kiborult, ha rámosolyogtam a pincérre, pedig őt aztán igazán nem én hívtam az étterembe ugyebár... -_-

Mondd, hogy csak trollkodsz, ennyire hülye nem lehetsz... Mennyire életszerűtlen már, hogy innentől kezdve a pasid kizárólag férfiakkal veszi magát körül??? Hová tűnik az emberiség másik fele???

2017. júl. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
25%
Engem zavar. A férjem nagyon barátkozós típus, vannak barátai, ismerősei mindkét nemből. Nem gond, ha néha irkálnak, ki hogy van, stb. De azt nem engedném, hogy találkozgassanak. Én sem talizgatok pasikkal.
2017. júl. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
30%
Masodik mondja jol. Bar nem tudjuk milyen beszelgetes van koztuk, de ha minden 3. Uzenet egy szivecske lenne vagy egy bok lenne-barmennyire is csak ironiabol irna engem is zavarna ha a baratom igy beszelgetne egy novel
2017. júl. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
91%
Nem, nem durva. Az lenne a durva ha az ember eldobná a barátait, csak mert kapcsolatban él. Az a durva, ha valaki meg akarja szabni milyen neművel barátkozhat a párja. Az ilyen szintű bizalmatlanság megöli a kapcsolatot.
2017. júl. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 Alain Delon ***** válasza:
92%
Igen, túl féltékeny vagy. Irreális elvárni valakitől, hogy ne legyen ellenkező nemű ismerőse, ne hívja meg összejövetelre stb.
2017. júl. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
85%

Harmadik, a kérdező nem attól borult ki, hogy a párja szívecskés üzikkel bombáz egy másik csajt, ez mindenkit zavarna. Hanem szimplán csak attól, hogy az utcán dumcsizott egy ismerősével, meg hogy egy asztaltársaságban nők is akadnak. Skandallum! szerintem ez beteges és kész. Pont az ilyen kapcsolatokból szoktak végül megcsalással kilépni, mert annyira megnyomorítja őket a kontroll, ami alatt a másik tartja őket. És akkor lehet majd kárálni, hogy na tessék, én előre megmondtam, minden pasi egy szemét disznó! Holott ha nem telepedett volna rá, és nem fojtogatta volna a teljesen alaptalan féltékenykedéssel, teljesen jól meglettek volna 80 éves korukig is.

Amúgy meg, mindenki magából indul ki. Ezek szerint a kérdező nem tud egy férfival erotikamentes kapcsolatot kialakítani. Ezért csak úgy képes hűségre, ha megszakít minden külső kapcsolatot férfiakkal. Hú, mekkora erkölcsi nagyság... És ezt kivetíti a pasijára is, és ezért zrikálja hülyeségekkel. Az exem is ilyen volt. Meg is csalt végül. Mert mindenki magából indul ki, alapbölcsesség.

2017. júl. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
20%

Az, hogy milyen választ kapsz erre a kérdésre, azon múlik, hogy ki válaszol.

A legtöbb ember megcsalja a párját, így tőlük azt a választ fogod kapni, hogy jujjajjj de féltékeny vagy. Persze, őket zavarná, ha a párjuk meg akarná akadályozni a kis félrelépéseiket.

Normális (hűséges) embernek nincsen igénye arra, hogy a párja mellett másokkal flörtölgessen. De ez az emberek kb. 1%-ára igaz csak. Szóval a többség azt fogja mondani, hogy betegesen féltékeny vagy. Pedig a hiba nem benned van...

2017. júl. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
18%

6-os, tök hülyeséget írtál. Teljesen logikátlan.

Én hűséges típus vagyok. Éppen ezért nem vagyok képes felfogni, hogy mégis mi szükség van arra, hogy mondjuk mellettem más nőkkel is akarjon lenni a párom. Nekem nincs igényem arra, hogy más pasikkal szórakozzak. Nem azért, mert egyből félrelépnék. Hanem mert MINEK??? Értelmetlen dolog - miért más pasival legyek, ha a párommal a legjobb? Nem vagyok hülye vagy mazochista...

Ha pedig valaki emiatt megcsal, hát...akkor tegye meg minél előbb és tűnjön el az életemből, keressen egy nőt, akivel kölcsönösen csalhatják egymást orrba-szájba, ahogy csak a csövön kifér.

2017. júl. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
93%
Gondok vannak nálad az irányítóközpontban. Kapaszkodj meg, 42 éves nő vagyok, lassan 20 éve házas, 2 gyerekünk van. Vannak ismerősök, haverok, de a két legkedvesebb, szívemhez legközelebbi barátom mindkettő férfi. Az egyikőjüket konkrétan 3 éves koromtól ismerem, már óvodába (és utána általánosba, gimibe is)együtt jártunk, ergo üszkve 40 éve a barátom. A másikuk meg szomszédom volt a panelban, ahol felnőttem, 10 lehettem, mikor mellénk költöztek,(később ő is velünk járt gimibe) azóta tart a barátság. Sosem voltak igazán közeli "barinőim", meg pletyik és ilyenek, engem így dobott a gép, így alakult az élet, jobban ki is jövök a férfiakkal. Persze kollegák és barátok feleségeivel minden oké, de nagyon szoros, testvéri kapcsolatom csak velük van. Az ovis barátom nős, a feleségét sem zavarja ez és az én férjemet sem, pedig most figyelj, előfordul az is, hogy vérzlázító módon hármasban hétvégézünk, nyilván nem havonta, de egy évben kétszer. Az esküvői tanum is egyikük volt, a régebbi barátom kislányának én vagyok a keresztanyja, az én két fiamnak pedig ők. No, most ezt dolgozd fel. A férjemnek zömmel gyerekkori barátai vannak, mint nekem,férfiak, de van egy nagyon kedves nő barátja is, akivel rendszeresen találkozik, úgy 2 havonta,lévén nem egy városban élünk, soha semmi gondom nem volt evvel. Nem tudom miért gondolják azt egyesek, hogy csak ellenkező nemű barátja lehet valakinek. Igen, elismerem, gyakori, hogy aztán keveredik a szezon a fazonnal, pont ebből erednek az előítéletek, de nálam, ahol az egyik közel 40, a másik meg több mint 30 éve tartó barátság, gyakorlatilag a rokonaim, barátaim, harcostársaim, a fél veséjét nekem adná bármelyik és viszont, mégis mire kellene a férjemnek féltékenynek lennie? Mikor volt egy sajnálatos balesetem anno, az anyukám és nővérem után őket értesítette elsőnek a férjem, az egyikőjük konkrétan egy fontos tárgyalásról jött el és 300 km-t vezetett rohamtempóban, hogy beérjen a kórházba a férjemet "támogatni". Sosem volt olyan közeli, szoros,sziklaszilárd barátságom (és már nyilván nem is lesz) egyetlen nővel sem mint velük, aki ezt a hagyományos barátnő funkciót betölti az életemben, az leginkább a nővérem. Jelentem, nem a Marsról jöttem.
2017. júl. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
93%

"Normális (hűséges) embernek nincsen igénye arra, hogy a párja mellett másokkal flörtölgessen. "


Nem arról volt szó az a szerencsétlen flörtölt. BESZÉLGETETT. Lehet hogy nálad a beszélgetés azonos a flörttel, de a normális embereknél nem. A kérdező pedig betegesen féltékeny.

2017. júl. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!