Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 42 éves férfi vagyok. A"ritka"...

42 éves férfi vagyok. A"ritka"férfi betegség a peyronie kór engemis utolért. Van itt olyan személy akinek tanácsát, tapasztalatát kérhetném? Valaki már vissza tudta fordítani a súlyos görbülést pénisz expander vagy pumpa segítségével?

Figyelt kérdés

Orvosnál jártam és nem igazán mondot biztatót ezekről az eszközökről.A műtét szóba se jöhet mert az orvos sem biztatott túl sok sikerrel.E vitamint szedek rendszeresen.

Nem tudok beletörődni hogy nincs megoldás!Egyáltalán reménykedjek még?



2017. jan. 1. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon őszinte orvosnál jártál .Sokat olvastam már ilyenekről.Azt írják az ilyen műtétet is bevállalók,hatalmas a kockázata,hogy sikeres legyen .

Előre nem is mondanak biztosat,mert rosszabb állapotot is tudnak előidézni .

2017. jan. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen sajnos tisztában vagyok vele hogy a műtét további hegesedéssel jár.Ezért is keresek alternatív megoldásokat.

Sokat olvastam a pénisz expanderről de az szerintem a hétköznapi életben nem használható főleg a munkahelyemen.A pumpa lenne a jó megoldás?Valakinek tapasztalata?

2017. jan. 1. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!