Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, hogy 18 éves...

Az normális, hogy 18 éves létemre apu nem engedi, hogy legyen barátom?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy sráccal, akivel egyre közelebb kerülünk egymáshoz és ez apunak nem tetszik, félt. Mindig azt mondja, hogy én az ő kislánya vagyok. Hogyan beszéljek vele erről a témáról?

2017. júl. 18. 13:07
1 2
 1/11 anonim válasza:
68%

Nem, nem normális. Anyud vagy apud barátjai vannak? Akik tudnak vele beszélni?

Amúgy meg nagykorú vagy, nem kell az engedélye...

Meg el is hívhatod magatokhoz a srácot

2017. júl. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
10%
Hát úgy higy először nem ordítasz vele és ilyenek. Hanem. Apa képzeld mi lenne ha engednéd hogy a sráccal találkozzak meg ilyesmik. Cserébe felvetsz neki segtséget és ilyenek. Aztán engedi engedi nem is akkor nem. Hát igen . Az apukák sokszor féltik a gyereküket. Van ilyen. De hát 18 éves vagy nem? Akkor mi vam ellenedre.
2017. júl. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Az normális, hogy aggódik érted, és az is, hogy Te mindig a kicsi kislánya leszel. És Te akkor is örök szűz vagy a szemében, ha már szültél 5 gyereket. Az viszont nem normális, hogy nem állsz ki magadért. Ne engedélyt kérj, hanem jelentsd ki, hogy Te most ekkor és ekkor ide mész. Mondd meg, hogy mikorra érsz haza, és azt tartsd is be! Így kialakul egyfajta bizalom. Hogyan beszélj vele a témáról? tisztelettel, de határozottan.
2017. júl. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, ment a zöld kéz! Sosem ordibálok vele, csak valahogy nem szereti ha felhozom ezt a témát, viszont ha azt mondom neki, hogy már nagykorú vagyok, akkor mérges lesz és nem szól hozzám. Mindig nagyon jó kapcsolatunk volt kicsi korom óta, inkább "apás" kislány voltam, így megértem, hogy félt, remélem idővel változik. A srác egyébként nagyon rendes, odafigyel rám, látszik, hogy fontos vagyok neki.
2017. júl. 18. 13:25
 5/11 anonim ***** válasza:
11%
Attól is függ hány éves a srác, én is ellenezném ha egy 40es férfival jönne össze.
2017. júl. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A srác 2 évves idősebb nálam. Sosem jönnék össze egy 20 évvel idősebb pasival
2017. júl. 18. 13:36
 7/11 anonim ***** válasza:
87%

Kerdezd meg tole, szerinte mikor lenne alkalmas, hogy baratod legyen. Aztan azt is, hogy o mikor talalkozott eloszor lanyokkal. Aztan azt is, hogy anyukaddal mikor meg hogyan ismerkedtek ossze.


Aztan kerd meg, hogy 18 evesen ne 'tiltson el' a fiuktol, mert egyfelol ertelmetlen, masfelol meg akkor maximum titokban fogod csinalni, hogy o ne tudjon rola. Dontse el, melyik a jobb...

2017. júl. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen felnőtt nő vagy, érthető hogy már van valakid. Korrekten kell vele megbeszélni, hogy ettől eddig találkozol vele. Kölcsönös bizalom az alapja.
2017. júl. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annyi elég, ha a szemébe mondod, hogy ez a te döntésed, és csakis a te felelősséged. Vagy elfogadja ezt, és örül neki, ha boldog vagy valakivel (ami mindenkinek jó), vagy pedig tovább rinyál a kislányos sztoriról, amiről mindenki tudja, hogy sosem lesz többé...
2017. júl. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
36%

Nem!

A lányom 15 éves, ha most idehozna valakit, megröptetném.

18 az más, akkor már nekem sem lenne kifogásom.

43F

2017. júl. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!