Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nő létemre sokkal többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő létemre sokkal többet dolgozom mint a párom, vállalok pluszt, még takarítást is háznál. Nagyon nehéz a megélhetésem, gyerek, hitel. Ő úgy gondolja ez az én problémám, nem miatta van. Ez normális hozzá állás részéről?

Figyelt kérdés
Ő keveset keres,és nem is akar többet dolgozni. Még kocsit is tud fenntartani,lakásából van plusz jövedelme. Nekem sokszor bérletre sem telik. Nem tudom eldönteni igaza van vagy sem hogy nem segít,azt érzem hogy szeret,ezek szerint rosszul?
2016. aug. 31. 18:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Igazságot tenni nehéz, főleg úgy, hogy lényegi infokat kihagytál.


Együtt éltek?

A gyerek közös vagy nem?

A hitel mire van? Együtt vettétek fel?

Miben segít egyébként? (Ház körül, gyereknevelésben stb.)

2016. aug. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

ha ti egy pár vagytok, akkor ez tényleg aljasság

bár tényleg írhattál volna többet

kié a gyerek, honnan van a hitel...

2016. aug. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Tény, hogy kevés infót közöltél. De szerintem, ez nem csak a te problémád. Szerintem ti még ilyen mentalitással külön kasszán is lehettek. Ha meg nem, akkor mire veri magát? Hogy férfi létére egy nő "tartja el" (köztudott, hogy a nők több munkával kevesebbet keresnek)? Szerintem szánalmasak az ilyen férfiak. Nincs közös tehervállalás. Én a helyedben hamar letörném a szarvát. Mert együtt éltek, akkor legalább segítsen be. Nem azt mondom, hogy ő fizessen helyetted. MErt ha a hitelt nem együtt vettétek fel, akkor tény, az nem az ő dolga. De az ilyen nem férfi, ahol elnézi a nő szenvedését, kínlódását...
2016. aug. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Igen együtt élünk,egy gyerek van csak az enyém.A hitel is az enyém,váláskor kellett kifizetni a volt férjemet.

Csak hát túl vállaltam magam.

A rezsit fizetjük arányosan,ennyi.Élelmiszert mindenki magának vesz,én szoktam heti 2-3 napra főzni rá is,akkor belepótol.

Egyszerűen nagyon zavar hogy míg én összességében havi 250-260 órát dolgozom,ő 168-at.Én azt láttam a körülöttem lévő férfiaknál hogy törekednek a többre, nem csak saját magukat nézik hogy nekik mi elég.

Párom órákig laptopozik,sportolgat,én meg hulla vagyok a sok munkától.Még is ő az aki ki jön a pénzéből.

Ha szóba hozom óriási vitánk lesz ebből.

2016. aug. 31. 19:29
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
teljesen normális, ha te az előző kapcsolatodból hoztál egy gyereket meg egy rakás hitelt akkor fizesd. Miért az aktuális párodnak kellene kifizetni a te hiteledet?
2016. aug. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
97%
Értem, hogy a helyzeted rémes, de nem lenne kicsit visszás, ha ő fizetné a volt férjed miatti hitelt? Úgy látom, ez egy klasszikus külön kasszás kapcsolat. Lehet szeretni vagy sem, de ez egy lehetséges korrekt megoldás.
2016. aug. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért, de én elgondolkodnék a helyedben ezen a kapcsolaton. Túl anyagias a párod. (Hogy ennyire kifillérez mindent. És, hogy kb leszarja, hogy te megszakadsz. Persze, nem neki kell fizetni a hiteled, de akkor azt mondaná, hogy szeretlek együtt élünk azt akarom h neked jobb legyen akkor a rezsit kaját fizetem. Mert persze, az nem költséges számára, hogy mindig rend van és mosol rá.) Nem fogtok sokáig így együtt maradni. Én lépnék a helyedben. Nem szeret ő igazán. A pénz midig ék két ember között. De ahol már ilyen szintű hogy ez az enyém az a tied akkor ... inkább hagyjuk. Fiatal vagyok, és én elítélem ezt a külön kasszás dolgot. Nekem is volt ilyen párom. Én tartottam el, alig keresett. IGaz, egyikünkek sem volt hitele. De hogy még egy hüttőt is felesbe vegyünk, na az betette az ajtót. Kajánál is, hogy most én veszek 2kg lisztet te meg holnap. Most ha már a másik fele ennyire kicsinyesek és filléresek vagyunk.. Ilyennek még gyereket se szülnék. Menj apádhoz, mert ő fizeti a cipőd. El lehet ítélni, de ez a kor betegsége, hogy minden a pénzről szól és nem a szeretetről. (Mert ha szeretne akkor azon lenne, hogy könnyítsen rajtad valami módon).


25L

2016. aug. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
97%

Ez elég hülye helyzet... Nyilvánvalóan a te gyereked és a te tartozásod, amihez neki semmi köze. És természetesen nem várhatod el, hogy átvállalja tőled.

Ellenben ennyi munka mellett mégis mennyi idő jut a párkapcsolatodra? Nem hiányzol neki? Nem esik rosszul neki, amikor téged teljesen kimerülten lát?

Én nőként biztosan azon lennék, hogy amiben lehet megkönnyítsem a párom életét, hogy ezáltal boldogabbak legyünk együtt.

Ez a külön kassza tök jó dolog, de olykor vannak olyan élethelyzetek, amiben segíteni kellene a másikat. És ha neki nem lenne pénze? Bárki elveszítheti a munkáját, egészségét. Egy PÁRkapcsolatban nem hiszem, hogy van olyan, hogy a TE problémád...

28N

2016. aug. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%

Ha a hitelt te vetted fel, akkor az tényleg a de dolgod. Ha a gyerek csak a tiéd, nos az is a te dolgod alapvetően. Az már más kérdés, hogy ha egy pasi bevállal egy gyerekes nőt, összejönnek, szeretik egymást, még össze is költöznek, akkor nem így viselkedik. Magyarul legalább a gyerekkel kapcsolatos költségekben segítene. Végül is ha együtt éltek akkor együtt is nevelitek.


Nem azért mert kötelessége lenne, mert alapjáraton se a hitelhez, se a gyerekhez nincs köze. Hanem azért mert veled akart kapcsolatot, és hozzád a gyerek is jött a csomagban.

2016. aug. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 TBalazs029 válasza:

Teljesen egyetértek a 7-essel!

23/F

2016. aug. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!