Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám miért ilyen skót? Másnak...

Apám miért ilyen skót? Másnak is ilyen az apja?

Figyelt kérdés

Előre szólok, hogy nem vagyok olyan, hogy hetente kérjek pénzt új ruhákra! Kb 7 felsőm van és 2 nadrágom...

Na szóval: 2 melltartóm van, és mivel a kínaik 2 hét után szétjönnek, ezért a Triumph-ban vásárolok, mert az sokáig bírja. Most mondtam apának, hogy kéne egy másik, mert ennek eltört a merevítője. Erre elkezd velem veszekedni.. :@ Olyanokat mondott, hogy máshol miért nem lehet venni, csak az a 20 ezres melltartó a jó (múltkor is direkt a legolcsóbbat kerestem, 4000 volt..), meg meg lehet-e csináltatni -.-' olyan hangnemben...

Amúgy mindig ez van, ha kell valami... Csizmánál is eljátszotta, hogy miért nem jó nekem a 2 éves...


Különben elég jól élünk..


15/L


2010. máj. 22. 18:51
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
11%
A diákmeló büdös?
2010. máj. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
80%
Nem tom,én a piacon szoktam melltartót venni,és elég sokáig bírják.Ha tudom,hogy nincs pénzem,vagy kevés van,akkor nem ezrekért veszek dolgokat.Ha meg jól éltek,akkor gondolom azért ruhád is van.
2010. máj. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
75%
ebay-ről rendelj vagy a teszveszről...
2010. máj. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 A kérdező kommentje:

Ennyi ruhám van, amennyit leírtam!

Diákmelóra nyáron megyek :D

Különben csak szerintem nem luxus, ha kérek félévente 1 melltartót?:O

2010. máj. 22. 18:59
 5/70 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék onnan, mert nem tudom felpróbálni. Nagy a mellem. Ezért nem jók a kínaiak...
2010. máj. 22. 19:00
 6/70 anonim ***** válasza:
44%
Nekem is nagyok a melleim mégis sokáig jók a kínai melltartók.Kimondottan szépeket lehet kapni.ja! 15 évesnek igenis luxus egy 20.000 forintos melltartó..
2010. máj. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
78%
Nekem 3-4 melltartóm van,de mindegyik több éves. És én is a kínaiban vettem. Attól még használható egy melltartó,ha a merevítője tönkremegy. Ki kell belőle venni,és használható.
2010. máj. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom, derogálna-e turkálóban vásárolni. Elterjedt az a baromság, hogy onnan nem szabad fehérneműt venni, de a normális helyeken fertőtlenítve vannak a ruhák, és feltételezem otthon is kimosod. 18 éves vagyok, gyerekkorom óta turkálóból öltözködöm, és soha semmi bajom nem volt.
2010. máj. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk se lehet felpróbálni,viszont kicserélik más méretre,ha kell többször is,ez nem gond.Ennyi évesen én nem így gondolkodtam,én csak ennyit tudok.
2010. máj. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
90%
Azt írod, jól éltek.De szerintem csak addig, míg a szüleid osztják be a pénzt, és nem te.....:D
2010. máj. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!