Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, van olyan,...

Mit gondoltok, van olyan, hogy valaki megcsalás után döbben rá, hogy mégis nagyon szereti a feleségét/ barátnőjét, férjét/barátját?

Figyelt kérdés
Nekem annyira abszurd, addig nem jut eszébe amíg szeretőt tart, vagy lefekszik valakivel, hogy van valakim, és nagyon szeretem?
2017. júl. 27. 15:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
91%

#10

Aki távkapcsolatban van, az találkozik ám élőben emberekkel a környezetében. :D Lehet fura, de nem csak a szovjet tajgán élő remeték vannak távkapcsolatban, hanem nagyvárosban lakók is, akik körül vannak emberek. :D

2017. júl. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Hogy csalt meg? Másnak írt levelet?'


Lefeküdt egy munkatársával, bennem is itt jött az, hogyha vele lefeküdt, miért velem volt, miközben 200 kilóméterre voltunk egymástól.. Kiderült azért, mert annak a gerinctelen nőnek is volt barátja, csak egyik sem foglalkozott ezzel az alig apró ténnyel.. Neki megbocsájtott a barátja, hát én nem tudtam.

2017. júl. 27. 17:28
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
én sem tudnék megbocsájtani. Úgy vagyok vele, aki egyszer megteszi, többször is meg fogja. bennem mindig ott lenne a tüske, és nem lennék nyugodt tovább egy ilyen férfi mellett.
2017. júl. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Én is egyből erre gondoltam akkor, mikor próbált volna békülni, hogy tegyem nyugodtan a párnára a fejem, ha nem volt eddig sem benne annyi,hogy mérlegeljen, hogy vagyok én, meg van ő, és előtte velem lezárja, mielőtt vele megkezdi a viszonyt... Undorodom az ilyen emberektől, tőle is egyszerűen megundorodtam, semmiképp nem tudtam volna vele újra kezdeni, így már nem ugyanolyan, bebizonyítja magáról, hogy megtudja tenni, neki semmit nem jelent, többször is megtudja tenni.
2017. júl. 28. 09:28
 15/15 anonim ***** válasza:
Ilyeneknél nem a félrelépést bánja meg, hanem azt, hogy lebukott és következményei lesznek. Amíg csak az izgalom és a szex van, aztán mehet haza, ahol nyugalom és béke várja, addig minden szinten kielégíti a vágyait. Ez férfira és nőre ugyanúgy igaz. De amikor kiderül, és az állandó partnernek nincs kedve szemet húnyni, a szeretővel sem mennek jól a dolgok (ő nem kér az együttlakásból, sőt, rosszabb, amikor kér és ugyanolyan unalmas lesz), akkor jön a rácsodálkozás és a pitizés az uncsi partnernél. Ilyenkor esküdöznek.
2022. jan. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!