Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik megcsalták a párjukat de...

Akik megcsalták a párjukat de mégis együtt maradtak, engedték hogy visszacsalja a megcsalt fél? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval,engem megcsalt a menyasszonyom,de együtt maradtunk még is,nem szakítottam.

De a múltkor megismerkedtem egy lánnyal, nem történt semmi, de menyasszonyom olyan féltékeny volt rá.

Nem engedi hogy találkozzak vele.

A kérdésem az lenne,hogy amikor engem megcsalt az neki szabad volt, nekem meg nem szabad még beszélgetni sem egy nővel?

Ha le szeretnék feküdni azzal a másik lánnyal,akkor sem szabadna beleszólnia mert az már milyen lenne, hogy neki szabad nekem meg nem.

Ti hogyan látjátok ezt?Milyen jogon mondatja azt,hogy nem csalhatom meg amikor ő megtette!?

Azt ne írjátok hogy számítsak, rengeteg közös dolog köt minket össze ami miatt nem lehetséges a szakítás egyenlőre.

Nem megcsalni akarom csak a logikára lennék kíváncsi,hogy mi alapján engedte ezt meg magának, nekem meg nem engedné.

Pedig ha oda vissza alapon nézem,akkor nekem is jogom van hozzá.


f29



2015. márc. 17. 10:32
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
75%

Kiléptem már, de vissza kellett lépnem...


Enyhén szólva gyerekes vagy. Vissza akarod adni, vagy legalábbis úgy érzed, jogod van hozzá? Jól gondoljátok meg a házasságot, nektek nem való még...

39/N.

2015. márc. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

Nem akarom visszaadni neki,csak a logikára vagyok kíváncsi,hogy ha ő magának meg merészelte ezt engedni,akkor nekem mi jogon tiltja meg.

Még egyszer leírom. :NEM AKAROM MEGCSALNI!

Amúgy köszi a választ.

2015. márc. 17. 10:41
 3/35 anonim ***** válasza:
48%

Ez azért így elég karcsú! Mikor csalt meg (hány év után)? Hányszor? Milyen állapotban volt? mert ha esetleg mattrészegre itta magát az azért nem ugyanaz mintha tiszta fejjel józanul döntené el hogy félrelép. A másik meg az egy dolog hogy volt egy egyéjszakás kalandja (nem azt mondom hogy "jóvanna belefér"), de lehet úgy érzi hogy te lelkileg kerülsz közelebb ehhez a lányhoz és az viszont veszélyesebb mint egy kaland.

Egyébként igen egy kicsit gyerekes és ha bosszúra vágysz akkor az már nem az igazi. Ha már most sem a szerelem tart vissza hanem sok más dolog akkor megette az egészet a fene.

Én biztos nem vágynék arra hogy megcsaljam a férjem ha ő megcsalna. Hogy mi tennék azt nem tudom. De mivel a szememben ez undorító dolog ezért nem csinálnám.

2015. márc. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
42%
nem a szerelem tart ÖSSZE (nem vissza)
2015. márc. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
21%

És ráadásul lepontozol anélkül hogy válaszolnál a kérdéseimre. Ez pazar!

Gratula sok boldogságot!

2015. márc. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
46%
Ez most egy egyszer te egyszer én játék? Atyavilág...
2015. márc. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
71%

A visszacsalas nem megoldas, csak tovabb rombolja a kapcsolatot, semmi ertelme.


Ha mas not akarsz dugni, akkor szakits es kesz.


Miert nem szakitasz?

2015. márc. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
41%
Miért találkozgatnál a másik nővel?
2015. márc. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
44%
Ez nem így működik. Te annak ellenére együtt maradtál vele, hogy megcsalt. Ha nem tudsz tudtál neki megbocsátani, miért maradtál vele? Gyerekesnek tűnik a viselkedésed. Abban találtál logikát, hogy miért csalt meg?
2015. márc. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Senkit sem pontozok le soha!!!

7 év után csalt meg,voltak gondjaink akkoriban.

Egy buliban régi ismerősével összefutott, aznap este már csókolóztak,másnap már vitte is a csávó a lakására.

Nem ivott,hideg fejjel tette meg.Rá egy évre tudtam meg.

Nem bosszúra vágyok,csak ez minden nap a fejemben van hogy megqrták.

És ezt nekem szó nélkül le kell nyelvem. De persze őnagyságát nem lehet ám csak úgy megalázni mint engem.

2015. márc. 17. 11:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!