Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az életemnél is jobban szerete...

Az életemnél is jobban szeretem, mégis lehet hogy megcsalt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Párom állítása szerint nem történt semmi, csak néha találkozott egy lánnyal. . . De a lány biztosan állítja, hogy lefeküdtek 2szer is és míg én dolgoztam járt az albérletünkben és ott is volt köztük. . . tudjátok. . . :/

Nem tudom kinek higyjek, mert a páromnak is voltak zavaros ügyei:/:/:/A lány állítása szerint szerelmesek voltak. . . De mióta ez kiderült, és nem tudom az igazat, azóta nem bírom nyugodt szívvel megölelni párom. . . Mit tegyek? Kinek hidjek?Ez Decemberben derült ki de azóta sem jobb:/



2012. márc. 22. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
A lánynak....minek járt volna az albiban ha nem kufircolni??Sajálom de számomra ez egyértelmű.
2012. márc. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Ok nélkül nem szoktak ilyent csak úgy kitalálni.Ha járt ott le tudja írni milyen az albitok:))
2012. márc. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
előzőnek nagyon jó ötlete van. kélrdezz rá a csajtól meséljen, mit látott nálatok...hja tudja a válaszokat...hát az gáz...
2012. márc. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Egyes nőket (irigységből talán) örömmel tölt el ha szétzúz egy idilli kapcsolatot, ami neki nem adatott meg. Sokszor találkoztam hasonlóval. Sőt - gyerek, házasság sem volt szent a nőnek. Vállalva a szégyent, nyilvánosságot, gúnyt...
2012. márc. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Az életemnél is jobban szeretem, mégis lehet hogy megcsalt."

Bármilyen fájdalmas, de ebben nincs ellentmondás. A "mégis" szó nem indokolt. Az, hogy te ennyire szereted az a párodat valamilyen mértékben vissza is tarthatta volna a megcsalástól, de éppen könnyebbé is tehette számára azt. Azon az elven, hogy jó esélyt lát, hogy úgyis megbocsátasz neki. ha neadjisten kiderülne.


"Mit tegyek? Kinek higgyek?"

Ezt innen ismeretlenül nehéz megmndani. Ha a párod nem csalt meg, akkor is valamit nagyon rosszul csinált, hogy ez a bogár beülhetett a füledbe.

Az egyik, amit el kell döntened, hogy belefér-e neked, hogy megcsalt, és esetleg máskor is megteszi. Fel tudod-e dolgozni a tényt valahogy magadban. Ha igen, akkor egyszerűen zárd le azzal, hogy megtörtént, de együtt tudsz élni a ténnyel.

Ha nem tudod ezt elfogadni, akkor valószínűleg azt érdemes megnézned, hogy a párod hogy áll hozzád. Nem akkor, amikor kettesben vagytok. Akkor nyilván kedves. Hogy viszonyul hozzád társaságban? Építi a személyiséged és a kapcsolatotok, vagy inkább rombolja? Megvannak azok a kis gewsztusok, amivel egyértelművé teszi, hogy márpedig hozzád tartozik, vagy inkább másodlagosnak érzed magad mellette (aki örüljön, hogy vele lehet)?

Egyszerűen venned kell az adást, hogy az az érzelem, ami benned megvan, az hasonló szinten viszonozva van-e. Ha nem, akkor mondd el neki őszintén, hogy mi hiányzik neked a kapcsolatból. Jó eséllyel terelőválaszt kapsz, de erre mond, hogy "értem, hogy ez neked nem természetes, de nekem fontos lenne". A reakciójából látni fogod, hogy tényleg fontos vagy-e neki, vagy csak jól jön, hogy használhat téged.

Ha túlságosan egyoldalú a kapcsolat, akkor valószínűleg neked kell lépned. Minél tovább húzod, annál jobban fog fájni.

2012. márc. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, mekkora farka van a párodnak/borotválja e/körül van e metélve. Valami olyat, amit nem tudhat, ha nem dugtak, és a kérdést jó eséllyel el is tudod dönteni... Amúgy meg igaza van az egyik előttem szólónak: ott valami baj van, ha ez beültette a bogarat a füledbe. Ha a barátnőm elmondaná, hogy találkozgatott valakivel, és az a valaki azt mondaná, hogy lefeküdtek, kiröhögném, az hétszentség...
2012. márc. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a 6dik kommentelőnek.Megkérdeztem amit tanácsoltál, és a csaj nem tudott rá válaszolni*-*És bevallotta, hogy csak kamuzott végig*-*köööössszzzööönnnööömmm:D :)ÉLETEM LEGJOBB NAPJAAA:D
2012. márc. 22. 20:35
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor örültem, hogy segíthettem :D.
2012. márc. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
93%
No,azért annyira ne orulj! Eltudod képzelni,mit kaphatott a párodtól,mikor az megtudta,h. neked elmondta!!!S ha azt mondta neki,h.hozza helyre?S azért viszakozott?én nem hinném el 100 százalékra. Figyelném ot....egy biztos,téged választott...most.Megmondanám neki,kapsz egy esélyt,de utolsot!
2012. márc. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!