Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek? Segitséget...

Ti mit tennétek? Segitséget kérnék!

Figyelt kérdés
tanácsra lenne szükségem,ugyanis a férjem betegesen féltékeny.van 1 barátnőm aki pár házzal arréb lakik,szintúgy a férjével.nevelő szülők,és mivel ez 1 kis falu,ezért eszt sajnos kicsit furcsán néznek rájuk.de a férjemnek,nem csak ez a baja..ugyanis aszt állitja,hogy a barátnőm férjével nekem viszonyom van,és csak miatta megyek át oda.(szeretném megjegyezni,hogy az említett férfit,havonta 1x láátom,és akkor is maximum inni jön ki a házból!)ez nem örökké tartó vita,de kb 1-2 vagy néha 3 hétig is eltart,minden évben,és én már belefáradtam ebbe az egészbe.18 éve vagyunk eggyütt és soha még okot sem adtam rá hogy féltékeny legyen.emellett ott a 3 gyermekem ( a 6-9 és 17 évesek).ő kamion sofőr,és csak 2-3 hetente jár haza,én mégsem feltételeztem róla semmi rosszat.ti mit tennétek a helyemben?

2017. júl. 28. 22:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
60%

Kamionsofőr és még ő féltékenykedik?

Itt gyakorin,mindenki szerint a kamionsofőrök a leghűtlenebbek:D

2017. júl. 29. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki magából indul ki, a férjed is. 100% hogy megcsal téged, de szerintem ezzel nem mondok újat (ha meg igen, akkor nagyon sajnálom. A tények makacs dolgok).


Mivel megcsal a férjed, azt gondolja te is csalod, persze nincs meggyőződve, mert különben már régen elhagyott volna.


A kamionos pasik nagy rész olyan nőkkel csalják az asszonyt akik egyfordulós fizetősek, ritkán alakítanak ki a felség mellett tartós kapcsolatot. Bár volt egy ügyem, ahol kiderült hogy a kamionos férj a külföldi, 9 napos fuvar helyett a szomszéd kerületben a másik családjánál van. A házassága mellett fenntartott egy élettársi viszonyt is ahol volt egy 4 éves kislánya is (a házasságában meg egy 12 éves fia).


Szóval, a kamionos pasik egyáltalán nem könnyű esetek.


Sokat nem tudsz tenni, neked ezt dobta a gép.


Gondolom, a válás egyenlő lenne a teljes anyagi csőddel.


Nem vagy irigylésre méltó helyzetben az már hót ziher.

2017. júl. 29. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Akik párterépiát javasolnak, azok elolvasták a kérdést? A kérdezö férje pár hetente kerül haza, azaz egy-egy hétvégét tölt itt egy hónapban - az meg eléggé kizárt, hoyg bármilyen terapeuta is hasjlandó legyen hétvégén terápiázni, föleg, ilyen ritkán, ugyanis így garantáltan nem lehet eredménye.
2017. júl. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Először,. Férjed kamionos, sanszos hogy több helyen is legyen kapcsolata. Másodszor a 9-nek üzenem hogy a férjem buszsofőr a bkv-nál és rendesen van szabadnapja. Tény nem mindig hétvégére esik, de akkor úgy az szervezzük a delutanunkat, ugyanis a férjem délelőtt dolgozik. Így dél körül már hazaér, kicsit pihen aztán miénk a délután esteb9- őr alszik. Van elég ideje mindenre a te apád hogy csinálja hogy nincs?
2017. júl. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Persze párom a volánt utálta, ott tényleg nincs szabad idő.
2017. júl. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!